*

şükela:  tümü | bugün
  • instagramda önüme çıkan bu hanım ablanın davranışları bana iyi gelmiyor gerçekten. neden? diye soruyorum neden acıktırıyosun beni? profili herkese açık olduğu için paylaşmakta sakınca görmüyorum .
    o paylaşımı
    bu paylaşımı
    şu paylaşımı
  • israf, gösteriş gibi unsurlar meşrulaşırken dinlere bile güncelleme geldiğine tanık olmak ne garip.
  • millette ne hatunlar var be. ben güzelim hadi bize kahvaltı hazırla dediğimde mısır gevreğini, yulaf ezmesini getirip önüme koyuyor. atım sanki, arpa da getir bir dahaki sefere.
  • evinin soğuk olduğunu düşündüğüm hamaratlı hanım.
  • dün akşam yediği şey hakkında konuşmaya utanan bir toplumdan buralara geldik.

edit: baktım da kadının işi buymuş galiba, 500 küsür bin takipçi rahatsız değilse bana da bok yemek düşer.

edit 2: ha bu kadını başlıkta savunanlarla bir tutmayın beni. bunun görgüsüzlük olduğunda hemfikiriz. ben restoranda cam kenarına bile oturamam, birinin karnı açtır yanımdan geçer diye.

israf değildir, sonuçta çöpe dökerken görmedik. eminim hepsini yiyorlardır.

edit 3: ulan yine bu mevzudan bile başörtüsü mağduriyeti çıkarmışsınız ya helal olsun.
  • ablamız döktürmüş, güzel sofra...
    masadakiler israf edilmeyecekse, yorum yapmak kimsenin haddine olamaz.
    ayrıca üstteki kaplumbağa sokakta türbanlılardan kaçarak yaşıyor galiba.
  • şu masadan ortadoğu ve müslüman coğrafyası analizi çıkar, hakkında tez yazılır.

edit: şu cümle için üşenmeyip mesaj atanlar var insan hayret ediyor.
  • cznburak’ın ikiz kız kardeşi.
  • ne var lan bunda sanki 5 yıldızlı otelde binlerce liralık sofra kurmuş gibi saçma sapan yorumlar. israfmış gösterişmiş, sanırsın millet eve misafir çağırınca sadece zeytin ekmek koyuyor önüne.

insanlar o kadar vasıfsızlaştı ki kendini ifade etmek için tek çareleri bir şeylere tepki vermek. başka türlü kendileri anlatma şansları yok, nerede linç var elde yağlı urgan koşturmak, linç yoksa arayıp bulmak.
  • bu kadına sözlükte en son başlık açıldığında 300 bin takipçisi olduğu için şaşırılmıştı. şimdi bu sayı 600 bine yaklaşmış.
268 entry daha