şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: erkeklerin hep seks düşünmesi)
    (bkz: kadınların hep seks düşünmesi)

düz mantıkla ortaya çıkan başlıktır.
  • kendim için söyleyebilirim ki doğru.
  • düşünecek daha önemli bir şeyleri olmadığındandır.
  • sözlükte hep seks başlıkları. sonunda biri bunu dile getirdi. biktirdi artık gerçekten. iğrenç olmaya başladı. bunları açan ergenler mi bilmiyorum ama hep bir algı hep bir seks. kızlar şöyledir üniversite okuyanlar böyledir vs. ya bu tarz düşünceli insanların evlilikleri nasıl olur hadi onu da geçelim yetiştirdikleri çocuktan bu ülkeye ne hayır gelir bilmiyorum. hep bel altı düşünce amk salaklarinda. allah'ın cahil gerici picleri. biraz gelecek biraz ülke için biraz kendiniz için insanlık için birşeyler düşünün. yok kadın neyde zevk alır yok şu yok seks bilmem ne yeter lan. yatıp kalkıp bunu düşünen insanların tecavüze tacize yönelmesi gayet normal çünkü bunların kanı bozuk
  • amaç haline getirildiğinde insanın aklından geçer durur. içtenlikle yaşamak gerek yoksa her yere seks seks seks yazar durursunuz.
  • ben hep 50 tl lik düşündüğüm için beni pek etkilemeyen bir durum.

benden önce kimse yazmamıştır umarım bunu yazmak için girmiştim.
  • bana sanki erkekler daha çok düşünüyormuş gibi geliyor,kadınların hep düşündüğünü sanmam.
  • hayatımda böyle saçma bir genelmeme duymadım.
  • kendimden biliyorum doğrudur. daha önemli bir şey olsa bile aklıma yine seks geliyor.hatta önemli konuları sikerek halledebilir miyim diye düşünüyorum bazen.

(bkz: nip tuck)
  • insanın doğasındandır, hep eksik olanı düşünür, düşler.

oyuncağı olmayan çocuk oyuncak düşler.
    pastel boyası olmayan öğrenci pastel boyayı düşler.
    sevgilisi olmayan sevgilisi olsun ister, düşler.
    yeteri kadar sevişemeyen yurdumun gençleri de sevişmeyi düşler.

normaldir.