şükela:  tümü | bugün
  • bugün mobilden girerken ilk defa karşılaştığım giriş doğrulama aracı. sonuç ben insan değilmişim. seni kınıyorum sesege.
  • amina koyim ben onun afedersiniz, ilk defa az önce karsilastim cep telefonunda 10 dk ugrasrirdi kelime yuklenmiyir bilmem ne. amk sanki sozluk degil yapi kredi internet bankaciligi.
  • sözlüğe mobilden giriş yaparken çoğu kez sorun çıkaran güvenlik uygulaması. her seferinde olmasa da ara sıra karşıma çıkıyor, adeta sözlüğe sokmamaya inat etmişcesine. ne kadar denersem deneyeyim oradaki captchayı görebilmek mümkün olmadı henüz..
  • bugün kişisel bilgisayarımdan giriş yaparken çıkan güvenlik uygulaması. işin komik kısmı insan olduğumu anlamak için bifteğe benzer resimleri seçiniz demesiydi. kesinlikle kanzukun işi bu.
  • google'ın bilişim dünyasına sunduğu fantastik hizmet. robotların siteleri ne kadar sarstığını gereksiz kaynak kullandığını bilebilecek olanlar anlayışla karşılayabilirler. 123456'yı şifre olarak kullanan suser'ları bile korur.
  • bence vpn vs. ile bağlananların gerçek ip'lerini tespit ve avlama için devlet baba tarafından ekşiye kullan bunu denilen meret. flash tabanlı, muhtemelen aletin vpn ardında değil de gerçek ip'si ile iletişim kuruyor sunucuyla, bunu da bi yere logluyor.
  • mobilde sıçıyor. ekşin'e geçme sebebi.
  • ilerde skynet dünyayı ele geçirdiği zaman bizden hesabını soracağı tesd. eved. olm yabmayın şöyle şeyler anamızı bacımızı zikecek bunlar bak aha şoraya yazdım. ilerde john connor okur burayı.