• muhtemeldir.

(bkz: i. melih gökçek)
  • yoktur. en azindan verdigin kaynaga gore.

kitabin yazari dr. ellis silver ne yazik ki gercek birisi olarak saptanamamistir. kitabinda one koydugu teorilerin hepsi teker teker curutulmustur. nereden biliyorum cunku daha once bu kitabin ismini duydum ve bu adami arastirdim ve adamin gercek olmadigini ve kitaptaki bilgilerin cogunun yanlis oldugunu farkli kaynaklardan ogrendim.

edit: kaynaklardan bir tanesi

edit2: baska bir kaynak
  • ilk canlının (bakteri) uzaydan geldiğini savunan panspermia görüşünü akla getirmiştir, mantıklıdır aslında.

(bkz: panspermia)
  • "ya biz diğer gezegenler için beklenen uzaylılar isek? öküzleri de yiyoruz..."
  • paralel evren ürünüyüz kardeşim, herkes kimseye karışamaz
  • 3-5 taylandlının kurduğu saçma sapan bir sitede yer alan saçma sapan bir makale.

asıl sorulması gereken bu uyduruk sitelere nasıl ulaşıyorsunuz?
  • (bkz: scientology)
  • başka bir galaksiden gelmiş olma ihtimalimizi düşündüren olay.

şu anda dünyanın ömrünü hesaplıyoruz, uzaya araç gönderiyoruz, kendi galaksimizde insan yaşamına uygun gezegen olmadığını keşfettik başka galaksilere yolculuğun mümkün olup olmadığını tartışıyoruz.

eğer ışık hızına yakın bir hızda seyreden araç yapılırsa 2 milyon yılda gidilebileceğini ancak giden insanın 24yıl yaşlanacağından falan bahsediliyor.

dünya üzerinde olan varlığımız sadece bir kaç bin yıl olduğunu ve bu geçen zamanda teknolojinin ne kadar geliştiğini düşünürsek belki de aynı yöntemle buraya gelmiş olamazmıyız? ömrü tükenmek üzere olan bir gezegenden gelen bir koloni olduğumuzu düşünmek çok mu mantıksız? belki de dünyanın ömrü tükenmek üzereyken biz de başka galaksilere insanlar göndereceğiz şanslı olanlar yeni bir gezegen bulacaklar ve yaşamı devam ettirecekler belki de. tabi onlar oraya ulaştığında biz ve dünya çoktan yok olmuş olacağız
hesabın var mı? giriş yap