şükela:  tümü | bugün
  • hiçbir ürününde renklendirici kullanmayan marka.
    hatta koku maddelerini de alerjen olmayanlardan seçiyorlarmış. fiyatlarına bakınca şaşırmaya hiç mi hiç gerek yok bence. sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. umarım en kısa zamanda deneme fırsatı da yakalarım.
  • 3 ay falan oldu kullanıyorum ben bu markanın yeşil renkli olanını. kokusu müthiş öncelikle. ama kokusundan öte benim saçlarımı dize getiren tek ürün. bonus kafayım ben. bu şampuanla tanıştığımdan beri o tuhaf dalgalar artık olmaları gerektiği yerde, olmaları gerektiği şekilde neyseki. asla vazgeçmem.
  • italya'da kesfetmistim bu markayi ve cok memnun kalmistim, facebook reklamlarindan gordum turkiye'ye de gelmis. fiyati da gayet makul. tamamen organik icerikli ve inanilmaz kaliteli, uzun suredir saclarim platin sarisi ve surekli boyamaktan cok dokuluyordu, dokulme onleyici sampuanini ozellikle tavsiye ederim bana cok iyi geldi.
  • hayatımın ürünü. 4 ay önce kuaför tavsiyesi ile kullandığım bu ürün tam anlamı ile başımın tacı olmuştur. kokusu bebek bebek, hissiyati bebek bebek ben bebek bebek. şampuan diyip sıradanlaştırmak istemem gidin mutlaka 1 kez deneyin. mesaj kutumu teşekkür için yeşillendirmeyi unutmayın.