şükela:  tümü | bugün
 • hiçbir ürününde renklendirici kullanmayan marka.
  hatta koku maddelerini de alerjen olmayanlardan seçiyorlarmış. fiyatlarına bakınca şaşırmaya hiç mi hiç gerek yok bence. sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum. umarım en kısa zamanda deneme fırsatı da yakalarım.
 • 3 ay falan oldu kullanıyorum ben bu markanın yeşil renkli olanını. kokusu müthiş öncelikle. ama kokusundan öte benim saçlarımı dize getiren tek ürün. bonus kafayım ben. bu şampuanla tanıştığımdan beri o tuhaf dalgalar artık olmaları gerektiği yerde, olmaları gerektiği şekilde neyseki. asla vazgeçmem.
 • italya'da kesfetmistim bu markayi ve cok memnun kalmistim, facebook reklamlarindan gordum turkiye'ye de gelmis. fiyati da gayet makul. tamamen organik icerikli ve inanilmaz kaliteli, uzun suredir saclarim platin sarisi ve surekli boyamaktan cok dokuluyordu, dokulme onleyici sampuanini ozellikle tavsiye ederim bana cok iyi geldi.
 • hayatımın ürünü. 4 ay önce kuaför tavsiyesi ile kullandığım bu ürün tam anlamı ile başımın tacı olmuştur. kokusu bebek bebek, hissiyati bebek bebek ben bebek bebek. şampuan diyip sıradanlaştırmak istemem gidin mutlaka 1 kez deneyin. mesaj kutumu teşekkür için yeşillendirmeyi unutmayın.
 • normalde otacı ya da bebe şampuanının dışına fazla çıkmayan geri kafalı kişiliğim kuaförün yoğun ısrarlarına dayanamarak kuru saçlar için olanına teslim oldu.
  bir anda saç bakım ürünleri konusunda çığrından çıktım. ben kendimi tanıyorum da fazla kurcalamadan bebe şampuanı alıp çıkıyorum. neyse efendim bu şampuan ilk yıkamalarda köpürmüyor ama sonrasında saç buna da alışıyor ve köpürmeye başlıyor. saçım mı pismiş yoksa ph ile ilgili bir şey mi. anlamadım. saç kremi ve maskesiyle kullandım. maskesi saç kreminin yoğun hali gibi ben bir daha almam heralde. kremini kullanmak gerekiyor yoksa zor taranıyor.
  ben arada davines falan bulaştım ama sonuç olarak insight a geri döndüm. davines nourishing daha pahalı ve kullanırken köpürtmek için çok kullanmak gerekiyor. banyo sonrası his olarak davines sanki bir tık daha mı iyi kararsızım.
  davines oi oil saç sütü + insight nourishing kombiniyle ben aradığımı buldum sanırım.