şükela:  tümü | bugün
  • bagimliliga neden olmadan psikomatik duzenleme yapan bir ilactir. stres, anksiete, depresyonlar ( reaktif ve nörotik tipte ), depresyona bağlı huy değişiklikleri ile uyku bozuklukları, menopoz durumunun getirdiği sıkıntılar, ruhsal değişmelerle psikosomatik olgularda kullanılır. drajedir.
  • insidon'a alternatif olarak önerildiği de olur.
  • hem ucuz hem de kesin uyku cozumu.lexotanile oranla daha basarili.
  • ismi itibarı ile insomnia çağrıştıran kışkırtıcı ibare.
  • uykudan çok bazı bünyelere uykusuzluk yapan ilaçtır, denenmiştir görülmüştür.
    aval aval etrafa bakınmada çok güzel yardımcı olan bir ilaçtır.aval aval etrafa bakınmada peklik çekiliyorsa denenmelidir,yüzde yüz başarılıdır..
    (bkz: ilac ve zehir bilgi merkezi)
  • eğer aptallık mutluluk veriyorsa bu ilaç size mutluluğu verecektir.
  • uyku ve sivilcelerim için aldığım; ancak 3-4 sattir bi halta yaramayan ilaç. yazı yazarken salakça harf hataları yaptırmadığını söyleyemem ama.
  • uykusuzluk derdime yarım şişeden fazla passiflora etki etmedikten sonra unisom'un muadili olarak verilen ilaç. gördüğüm kadarıyla aslında bu da sakinleştirici amaçlı. çok fazla olmasa da alkol de almıştım. bakalım bu gece uyuyabilecek miyim.
  • pelte gibi yapması güzel olan sinir, stres ilacı. ilk denemede aşırı uyku yapması dışında bir kötülüğünü görmedim. gerginseniz, sinirli iseniz içilmesi sünnettir.
  • ilk kez dün gece kullandığım ilaçtır. uykuya daldıktan sonra uyanmanızı engelliyor. ama huzurlu veya mutlu olmanızı sağlamıyor. sabaha kadar kesintisiz uykumda terörle mücadele ettim, yangınlar söndürdüm, bar kavgalarına karıştım falan. nasıl bir bilinçaltı varsa artık. mesela atarax direkt salak ediyor, boş boş bakıyorsunuz. ama bunda öyle bir şey yok. şimdilik temiz.

bu ilacı gece kullandıktan sonra, sabahında telefonun alarmı ile uyandığınızda da alarmı kapatmak için televizyon kumandasının açma/kapama düğmesine basarsanız şaşırmayın. evet, ben bunu yaptım bu sabah.