şükela:  tümü | bugün
4147 entry daha
  • çökmüş uygulama. bazen diyorum ki keşke tamamen kaybolsa da insanlar gerçek mutluluklarına geri dönse.
  • kim fişini çektiyse geri takmaması dileğiyle.
  • facebooku kapattım bunu da bazı arkadaslarımla iletisimde kalabilecegim baska bir platform olmadıgı icin kapatamıyorum. 10 hikayeden 5'i arabada cıstak ya da kıro müzigin paylasıldıgı seyler. hasta mısınız? mute moduna alıyorum. izlemiyorum gene karsıma cıkıyor. kimisini pat diye takipten cıkarmak da hos olmuyor. o yüzden simdilik magruz kalmamaya calısıyorum. benim gibi herkesin yaptıgında bir seyler bulanlardansanız, new york times takip edebilirsiniz, kaliteli icerik ve hikaye üretiyorlar.
    not: takip edilebilecek kisi önerilerine acıgım, dövme, sanat , gezi, eglence vs olabilir. yeterki cocugumun ilk osurugu , sevgilimin arabası gibi seyler paylasmasın.
  • düzgün arkadaşlarınız varsa düzgün şeyler gösteren uygulama. salak saçma bir insansanız o şekilde dönütü oluyor sanırım.

müzik ve edebiyat alanında kaliteli içerikler buluyorum ve takip ediyorum.

kaliteli içeriğe ulaşmak da belli bir zekâ göstergesi bunu unutmayın. uygulamaları indirebilmek demek onları hakkını vererek kullanmanız anlamına gelmiyor.

bu konuda sürekli ağlayıp duranlardan gına geldi.

medya okur-yazarlığı dersi var seçmeli olarak orta okulda. bu dersin günümüz dünyasında zorunlu hâle gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

insanımız, teknolojiyi hazır paket şekilde kullanıyor. ayıklama yapmak ve istenilen konuda ağ içeriği yönetimi sıfır.

şeyma subaşı takip edip durursunuz işte.
  • hesabını kapatanlardan sonra çiçek gibi olan yerdir. meğerse tüm leşlik bu arkadaşlardaymış^^
  • valla acilen kapatılması ve bir daha benzerini çıkarmaya çalışanlar olursa da 1.5km'den sniperla kafadan vurulması gereken bok uygulama. yemin ediyorum zombi etti 2 milyar insanı. zaman kaybı, işgücü kaybı, huzur kaybı, akıl fikir izan kaybı, kaybı oğlu kaybı.

allah bin belasını versin, tez zamanda yerin dibine girsin inşallah şeklinde görüş belirtiyorum hakkında.
  • 2 faktörlü giriş için sms kodunu gönderemeyen uygulama
  • takip ettiğim kişileri neden millete reklam ettiğini anlayamadığım uygulama. her takibimize ayrı trip yiyoruz neden bize bunu yapıyorsunuz lan?

tanım: türk kızı paranoyasıyla birleşince öldürücü olabilen uygulama.
  • bir rüyayı yaşadığına inandırmak isteyenlerin mecrasıdır. üstad o trileçeli porselen tabağın yanına jöleyle sol işareti yapılınca mükemmel bir şey ortaya çıkmıyor tanesi 2 liraya gimsa'dan da alabilirsin hani. araba kullanırken mp3 açıp yolu çekmenin de havalı hiç bir tarafı yok. gym'de ayna karşısında fotoğraf çeken vitaminsizler hakkında bir şey söyleyesim dahi gelmiyor. (bkz: çok sıkıcısınız amına koduklarım)
33 entry daha