• sosyal medyanın fotoğraf kısmıdır.genelde selfie ve altına yazılmış 1 2 cümlelik açıklama ile yayınlanırken son zamanlar da snapchat'den snap özelliğini alıp hikaye olarak güncellediler.isterseniz anlık olarak da yaptıklarınızı paylaşabilirsiniz.
  • yozlaşmanın dibini sıyırır olduğumuzun kanıtı olan uygulama.
    bir yanda yeni bebek sahibi olan akrabalar, arkadaşlar özel fotoğrafçılar tutup her 15 günde bir bebeğin çeşitli kostümlerle fotoğrafını çekip çekip koyuyor hikayelere.
    bebek donmuş, yarı çıplak, kafada noel baba şapkası, "ayy bebişşim dondu artık bitsin çekim" diye saçmasapan yazılar eşlik ediyor bu kepazeliğe.
    diğer yanda ne yedim ne içtim, kiminleyim, ne yaptım,
    dudaklarımın dolgusu, alnımın botoksu, 3000 tl verdiğim ayakkabımın topuğu...
    ex sevgilim allah belanı versin bak ben nerelerdeyim,eller havaya kızlarrr nidaları...
    takipten çıkararak iyi bir temizlik yapmak lazım.
    insanlığın çığrından çıktığı bir dönemdeyiz.
  • business facebooktan özel mesaj gönderme ve yorumlara özel mesaj ile yanıt verme opsiyonlarını ne zaman açmayı düşünüyorlar acaba? gerçekten ciğerim soldu çünkü yeter artık.
  • web üzerinden erişmeye çalıştığımda login failed json'ı ile karşılanmaktayım.

https://i.hizliresim.com/4gd5yp.png
  • eskiden canım sıkılınca açardım,arama sekmesinde ki görselleri,videoları peşi sıra izlerdim.zamanda gayet iyi geçerdi fakat son sürüm ile orayı saçma sapan bir yere çevirdiler.bir girdiye tıklayınca sadece o sayfanın paylaştıklarını sıralı olarak görebiliyorsunuz.bu da beni eskisi kadar kullanmaya itmiyor açıkçası.silmem an meselesi.
  • birkaç takip edilesi sayfa dışında bomboş uygulama. bol miktarda görgüsüz barındırır.
  • karının profili sadece göt. bildiğin göt. ama fotoğrafların altında "bakın benim götüm var" değil "sert rzgarlar yksek daglarda eserrr" yazıyor. yorumların yarısı devlet memuru kıvamında adamlardan, diğer yarısı new wave turkish adamlık boyzone'dan. memur abi "çok güzelsiniz verengül hanım" diyor, yeni nesil adamoğlan "hastane gibisin. saglam girerim çürük çıkarımmm" yazıyor.

wtf?!?!?
  • son günlerde bir de fotolara insan etiketleyememe sıkıntısı çıktı.
    bazen hiç izin vermiyor, hatta aramalarda bile kimse çıkmıyor,
    bazen birkaç kişiyi bulup etiketleyebiliyorum,
    bazen normal çalışıyor.
  • keşke hiç olmasaydı diyorum, keşke hiç olmasaydı da biz o eski naylon albümlere fotoğraflar dizmeye devam etseydik, bu kadar tembelleşmeseydik.
  • an itibariyle beni depresyona sokan sosyal ağdır. girmeseydim o profile şimdi ne kadar mutluydum.
hesabın var mı? giriş yap