şükela:  tümü | bugün
  • okan bayülgen'in en sonki "veciz" ifadesi. kriptometre programına konuk olan bayülgen instagram'ın bir gerizekalılık dünyası olduğunu iddia etmiş.

ne istiyosunuz ya kendi fotoğrafını çekip paylaşan insanlardan? ya da nesi varmış böyle mecraların? özgüvensiz misiniz nesiniz acaba? hayır instagram gerizekalılık dünyası da facebook ve twitter aynştaynlar diyarı mı?

haber

edit: hangi dakikalar olduğunu soran arkadaşlar 39-40 arasına baksın
  • ağzı olan konuşuyor, herkesin her dediğine kafayı takmaya gerek yok.
    not: instagram hesabım yok bu arada.
    edit:
    ekşicilere göre okan bayülgen diyorsa doğrudur, nihat doğan deseydi doğru olmazdı.
  • aksini ispat eden varsa buyursun
  • katıldığım önerme. twitterda en azından mal hesaplardan uzak durursanız iyi sayılabilecek bir bilgi trafiği sağlanabiliyor.
  • günde 10 dakikadan fazla vaktini verenleri, benim de dahil ettiğim iddiadır.
  • çok doğrudur.
  • asıl gerizekalılık, sadece gündem olmak için milyonların kullandığı bir sosyal medya sitesine gerizekalılık demektir.

not: 3 günde bir giriyorum instagrama ve takipçi sayım ve takip ettiklerim 100 kişiden az.
  • faydalı hesapların dışında haklıdır, faydasız kategorisinde değerlendirebileceğimiz eş, dost, ünlü, ünsüz, alışveriş sayfalarının görsellerinin takip edildiği ve kullanıcılarının kendilerini gösterdikleri bir platformda çok zeka kırıntısı aramamak lazım.
  • ben katılmıyorum ya. instagram tiktok falan bunlar müthiş şeyler. iş yerine böyle koca koca kamyoncular geliyor. böyle arabadan inse 3-5 kişiye tekme tokat dalacak façası bozuk değişik tipler, arabadan bile inmiyorlar. boyunları bükük edepli bi şekilde, yüzlerinde bir gülümseme, keşfete takılıyorlar, tiktok videoları izliyorlar. bence güzel lan. bırakın kullansın insanlar :)
  • buna doğru diyenler nasıl hesapları takip ediyorlar acaba. sizin takip ettikleriniz gerizekalı diye herkes öyle olacak değil. twitter kullanmıyorum, çok fazla bilgi kirliliği varmış gibi geliyor bana. onun için instagram'de kitap incelemeleri olan bir hesabı, istanbul etkinlik hesabını, muhteşem fotoğrafçıların hesaplarını, sanat hesaplarını, gayet de zeki olan arkadaşlarımın kaliteli hesaplarını, uzaktaki arkadaşlarımın hayatlarını takip ediyorum ve daha nicelerini. varsın biz gerizekalı olalım, ortada sizin gibi bu kadar zeki varken bize söz düşmez zaten.