şükela:  tümü | bugün
 • yaklaşık 8 aydır kullanmıyorum. efsane rahatım.
 • aynen öyledir, o yüzden de öyle bir personayla orada var olmayı tercih ediyorum. orada varlık göstermenin gerizekalı olma ön koşulu içerdiğini söylemek yanlıştır.
 • popüler olan sistemlerin çoğu ya gerizekalılara göre yahut gerizekalılaştırmak üzere tasarlandığından dolayı haklı tespit lakin her instagram kullanana gerizekalı demek gerizekalılığın bir başka kanıtıdır.insan birçok sebepten bu tarz sosyal yapılar içerisinde bulunabilir.genelleme yapmak yanlış.
 • doğru mudur değil midir bilemiyorum ama instagram kullanmayı bırakan herkes ama herkes çok daha mutlu olduğunu söylüyor. boş bir hakaret cümlesi de olmasa gerek.
 • doğru olduğunu düşünüyorum

  sevmediğiniz gönderi paylaşanları takip etmeyin demişsiniz ben günde en fazla on dakika instagrama giriyorum. yapmacık paylaşımlar gönderen,sahte hayatlar yaşayan takip ettiğim hesaplar var.bu kişiler ne yazık ki iş arkadaşlarım,üniversite-lise arkadaşlarım.takip isteği attıklarında kabul etmemek şık bir hareket olmuyor.normal hayatta aslında o kadar vizyonsuz kişiler değiller hatta pek çoğu günlük hayatta sevdiğim kişiler.

  ama anasayfama girip bir bakıyorum aradaki 7 farklı bul bulmacaları gibi günlük hayattaki hallerinden eser yok hepsi fotoşoplu hepsi güzel/yakışıklı.ayın sonunu getiremeyen sağdan soldan borç isteyen insanların hepsi zengin hepsi lüks yaşıyor.arkasından dedikodu yaptığı kişilerle hepsinin kalpli fotoğrafları var.hiç kitap okumayanlar adeta bir kültür mantarı ailesiyle kırk yılda bir görüşenler en iyi evlat.hayvanları sevmeyen kişiler yılın hayvanseveri...

  normal hayatımda sevebildiğim iki lafın belini kırdığım insanların çoğu instagramda sahte
  ikiyüzlü
  bu yüzden gerçekten instagram gerizekalılık dünyasıdır.

  kullanma o zaman diyeceksiniz haklı da olarak,inanın kaç yıldır zaten kullanmıyordum.ama bazen yemek tarifleri için,komik karikatür ve resimler için insanın bakası geliyor.günde on dakikamı anasayfa çöplüğümde güzel bir şeyler var mi diye seçmekle geçiriyorum bu bile benim için fazla geliyor artık.
 • of her konuda atıp tutuyor. kendisinin güya anladığı alandan vuralım. fotoğraf editörleri ve instagramı yetenek avıcılığı için nasıl kullandıkları ile alakalı bir makale.

  gerçi büyük ihtimalle fotoğraf konusunda da burnu kaf dağında olabilir. time'ın editöründen falan daha iyi görebilir kendisini. şu lanet uygulamayı iyi kullanırsan iyi, kötü kullanırsan da kötü verim alacağını anlamak için kaç iq gerekiyor.

  https://www.featureshoot.com/…m-to-find-new-talent/

  ingilizce bilmeyenler için

  http://miratinpuslufotografatlasi.blogspot.com/…tml
 • instagram, rezil olmaktan utanmayanların, fenomen olduğu bir ortamdır.

  rezil olmaktan utanmamak için, ya arsız olmalısın, yada gerizekalı.

  tanım; doğru tespitdir.
 • boş vakti bol olan insanların kendilerini kandırdığı platformdur.
 • bu kadar sığ başlıkta, akılın nerede olduğunu tarttığınızı varsayın.