• doğru olduğunu düşünüyorum

sevmediğiniz gönderi paylaşanları takip etmeyin demişsiniz ben günde en fazla on dakika instagrama giriyorum. yapmacık paylaşımlar gönderen,sahte hayatlar yaşayan takip ettiğim hesaplar var.bu kişiler ne yazık ki iş arkadaşlarım,üniversite-lise arkadaşlarım.takip isteği attıklarında kabul etmemek şık bir hareket olmuyor.normal hayatta aslında o kadar vizyonsuz kişiler değiller hatta pek çoğu günlük hayatta sevdiğim kişiler.

ama anasayfama girip bir bakıyorum aradaki 7 farklı bul bulmacaları gibi günlük hayattaki hallerinden eser yok hepsi fotoşoplu hepsi güzel/yakışıklı.ayın sonunu getiremeyen sağdan soldan borç isteyen insanların hepsi zengin hepsi lüks yaşıyor.arkasından dedikodu yaptığı kişilerle hepsinin kalpli fotoğrafları var.hiç kitap okumayanlar adeta bir kültür mantarı ailesiyle kırk yılda bir görüşenler en iyi evlat.hayvanları sevmeyen kişiler yılın hayvanseveri...

normal hayatımda sevebildiğim iki lafın belini kırdığım insanların çoğu instagramda sahte
    ikiyüzlü
    bu yüzden gerçekten instagram gerizekalılık dünyasıdır.

kullanma o zaman diyeceksiniz haklı da olarak,inanın kaç yıldır zaten kullanmıyordum.ama bazen yemek tarifleri için,komik karikatür ve resimler için insanın bakası geliyor.günde on dakikamı anasayfa çöplüğümde güzel bir şeyler var mi diye seçmekle geçiriyorum bu bile benim için fazla geliyor artık.
  • of her konuda atıp tutuyor. kendisinin güya anladığı alandan vuralım. fotoğraf editörleri ve instagramı yetenek avıcılığı için nasıl kullandıkları ile alakalı bir makale.

gerçi büyük ihtimalle fotoğraf konusunda da burnu kaf dağında olabilir. time'ın editöründen falan daha iyi görebilir kendisini. şu lanet uygulamayı iyi kullanırsan iyi, kötü kullanırsan da kötü verim alacağını anlamak için kaç iq gerekiyor.

https://www.featureshoot.com/…m-to-find-new-talent/

ingilizce bilmeyenler için

http://miratinpuslufotografatlasi.blogspot.com/…tml
  • boş vakti bol olan insanların kendilerini kandırdığı platformdur.
  • bu kadar sığ başlıkta, akılın nerede olduğunu tarttığınızı varsayın.
  • genelleme yapmak kadar geri zekalıca değildir.
    son zamanlarda sağa mı sola mı yaklaşıyım düşüncesi içinde boğulan, kendini olduğundan 5 kat zeki sanan, sıkıştığında bir dansöz edasıyla kıvırmakta mahsur görmeyen bir tipitip.
  • her şey faydalı olmak zorunda mı? kütüphaneye giriyor sanki.
  • sonu olmayan tüketim dünyasıdır. eğer bu ve benzeri platformlar sizin geçim kaynağınız değilse, sadece size verdiği tek şey zaman kaybıdır.
  • katılmaktayım. ünlü biri değilsen, bana ne senin kiminle ne yaptığından, nerde ne yediğinden. sırf hava atmak için, her alışverişini, gezmesini, tozmasını, yemesini, içmesini paylaşan bi dünya gerzek var. bikaç beğeni ile egosunu besleyip, kendince tatmin olan zavallılar ordusu.
  • hayır konunun tartışıldığı mecraya bak ekşi
hesabın var mı? giriş yap