şükela:  tümü | bugün
  • çok saf insanlara özgü bir durum. sürekli bi instagram çekilişi fotoğrafına etiketleniyorum ama çekiliş yapanların büyük bi kısmı yakın bi arkadaşını kazanmış gibi gösterip hediye falan da vermiyor diye düşünüyorum. hiç tanımadığı birine neden telefon, tatil vb. hediye etsin ki..
  • inanmamıştım fakat dövme çekilişine katılıp kazanmışlığım vardır.
  • eşim yüzünden, kazanmaktan bıkkınlık yaratması durumdur.

liste yapmak isterdim ama görgüsüzlük olmasın.
  • hayatımızın her alanında olduğu gibi bazı sayfaların dolandırıcı olduğu gibi, bazı sayfaların gerçekten hediye verdiğini bizzat biliyorum.
  • kazandım. hem de hayatımda bir çekilişe katıldım onda da bir spor sayfasından protein ve carnitine kazanmıştım. marka da gayet iyi. hatta üretim tarihi geçen ürünler yoktu. hem de koca bir koli. ondan sonra da hiç bir çekilişe katılmadım.
  • bir arkadaşımın hiç tanımadığı birinin düzenlediği çekilişle iphone x kazanarak, çöpe attığı iddia.
  • adil bir çekiliş olduğunu düşünmediğim bir etkinlikti, taa ki 2 ay içinde hem fonfique den çanta hem de dilekgunun kahvaltı çekilişini kazanana kadar.
    bu yüzden tam çekilişlere katılmayı bırakıcakken, girdap gibi içine tekrar düştüm.

olmaz demeyin, şansınızı deneyin.

edit: link
  • gidipte ik üç tane çomarın sayfasını takip edip çekilişe katılmış yazar beyanıdır. gayette kazanmışlığım var.
  • bir arkadaşım dağı taşı etiketleyerek kuaförden saç bakımı kazanmıştı. garip bir şekilde kazanılıyor.