şükela:  tümü | bugün
  • sokağa çıkmadığımız şu karantina günlerinde insanlar o kadar sıkıldı ki adeta birer şakamatiğe birer challengera dönüştü. şuan gördüklerim ise (bkz: çocukluk fotografı challenge),(bkz: alev at en seksi fotografını paylaşayım challenge), (bkz: bu kitabı okuyorum sen hangi kitabı okuyorsun challenge)(bunu destekliyorum).
    diğer yandan karantina sonrası insanlar sosyalleşme yetisini kaybetmemek için instagramda mesaj attığınız herkes cevap veriyor.
    (bkz: seviyorsan yürü bence)
  • instagram'a hiç katılmadığımdan, içinde bulunduğum grup.
  • bu zamana kadar hiçbir challengea katılmamıştım lakin hem corona virüsü nedeniyle evde kaldığım için hem de desteklediğim için kitap okuma challenge’ına katılmış oldum, pişman değilim.
    bir tık öteye gidip bu challenge’ı burada da devam ettirebilirim :p
  • tuvalet kağıdını top gibi sektirme challenge'ını gördüm, resmen saygı duydum sosyal medyanın geldiği bu noktaya. *
  • #evdekalkitapoku challenge ına katıldım ve gurur duydum. zaten her aksam yaptığım bir aktivite ile benden baska 3 kişinin ( ve paralelinde onların cevresindeki kişilerin) katılmasına katkı sağladıgım için mutluyum.

ne kendi egomu şişirmek, ne de ‘bakın ne çok kitap okuyorum’ demek için yaptım bunu.

sadece insanların ellerine daha cok kitap değsin, sayfalara dokunsun insanlar.
  • hiç kimsenin sevimsiz çocukluk fotoğrafları umrumda olmadığından son challenge tarafımdan reddedildi.
  • 128 bin takipçiye günlerdir evde kal diyip duruyorum. ne challange'ından bahsediyorsun arkadaşım? ha ama gördüm. tuvalet kağıdı sektiren de, çirkin bebekliğini paylaşanı da gördüm. yazık.
  • ben takip edemiyorum artık neler var neler dönüyor
  • bu nedir ya. sabahtan beri herkes çocukluk resmini atıyor meydan okuyor neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamış değilim
  • 21 mart dünya down sendromlu çocuklar günü olması dolayısıyla ilk defa katıldığım bir challenge etkinliği oldu. çok da güzel oldu.

eğer siz de katılmak isterseniz; fonzip.com’da down sendrom’lu minnoşlara yardım edebilirsiniz.

challenge çılgınlıkları alıp başını gidecekse bari böyle gitsin.