*

şükela:  tümü | bugün
  • t: reklamcıdır. ürünü piyasa koşullarına sunar.
  • bunlardan biri de benim.
  • keşfedilmeyi beklemektedir.
  • kullanım amacını bilmediği instagram'da kendi görünüşünün reklamını yapmak için sadece kendi fotoğrafını paylaşan egoist mallardan daha samimidir.
  • instagram saçma sapan selfieleri bile eğlencesine paylaştığım samimi bir ortam benim için. onu da sadece samimi olduğum kişilerle paylaşmak istiyorum, niye sırf aynı bölümden mezunum diye hiç muhabbetim olmayan biriyle de paylaşmış olayım? bir de takip ettiğim bazı sayfalarda bir gönderiyi beğendiğimde o sayfayı takip eden başka biri takip isteği yolluyor, onları zaten takip etmiyorum. dertleri geri takip çünkü, ne yapsın paylaşımlarımı?
    kanımca bunu yapan da dikkatli olmalı, herkes sizin fotolarınıza hayranlıkla bakacak diye kaide yok. gündüz filtre kahve ve bluetooth kulaklık fotosu koyup akşam evde yoğurtlu makarnanın yanında söğüş domates yediğinizi, banyodan çıkınca giderden saçlarınızı topladığınızı, tuvaletten sonra klozeti fırçaladığınızı hepimiz biliyoruz çünkü hepimiz bunları yapıyoruz, havamız kime? her an isveçli hayatı yaşamıyoruz o zaman niye instagram'da böyleyiz? çok da şeetmeyin.
  • beğeni almaktan zevk alan insandır.
    havalıdır.
  • instagram profiline bakılıp bakılmamasını çok fazla umursamaz.
  • fotoğraflarını görmesini istediği kişiyle takipleşmiyordur.
  • siz ferrrarinizin üstünü örter misiniz?
  • nasıl açılıp kapatıldığını bilmeyen ya da bilmeye gerek duymamış insandır.