şükela:  tümü | bugün
  • covid-19 sayesinde aklı başında sanılan gerizekalıların gerçek yüzünü görünce ortaya çıkan durum.

o instagram hikayelerinde grup konuşması ekran görüntüsü, şunu yedim, bunu izledim, buraya gittim diye checklist paylaşan beyninizi sikeyim ya.
  • her instagram'a girdiğimde yaşadığım durumdur. bazen yorum yaparak aşağılamak istiyorum bu arkadaşları fakat kıyamıyorum hümanist miyim neyim ?
  • hepsini sessize aldım
  • herseyi anlarım da çalıştıgı bankanın gerizekalıca reklamını story e koymak nedir? amacın ne ?

sonuc itibariyle takipten cıkardıgım kişilerdir.
  • haha, geçen bir arkadaşım bana dedi ki; " coronadan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak." bu tarz klişe söylemler için fazla cool bir insan diye düşündüm ama meğer instagram yüzünden herkesten soğuduğundan bahsediyormuş. ve gayet ciddiydi.
  • ınstagram'i, bu süreçte ne kadar boş insan varsa afişe ettiği için şahsım ve şahsım adına tebrik ederim
  • hayattaki tek başarısı instagram hesabı olanların yaptığı ucuz hareketler.

üst versiyonu için, yeni evlenen tiplerin bakın biz çok mutluyuz imajı yaratması.

edit: o zaman neden arkadaşlıktan çıkarmıyorsun diyenler olmuş. en büyük tepki bir insanı o yokmuşçasına görmemezlikten gelmektir.
    kimseyi hayatımdan çıkaracak kadar önemsemem.
  • ben çok elitim, ailecek moderniz
    yaşantımız süper, kocişimle mutluyuz
    her cuma spotify'da favori bir parçam olur
    kızım da çok zeki, hep onunla vakit geçiriyoruz
    okuduğum kitapların gölgesinde taşaklarımı serinletirim
    ikimiz de yabancı yemek yapmaya bayılırız
    organik domteslerimiz büyüdü
    tbt doğum günüsüüü
    corona sporu ...

edit: ınstagram hesabım yok, açanın da arvadını sqem
  • var mı böyle
  • yukardaki yorumları yapan herkesin bir instagram hesabı var ve bu kadar aşağıladıkları arkadaşlarını gerçekte takipten çıkma cesaretine bile sahip değiller. ikiyüzlülük.