şükela:  tümü | bugün
 • hayir arkadaslar bende cok seviyorum bakmasini ama artik bu ise bi dur denmeli. artik "normal" kizlarla konusamaz oldum. ortalama bi tipim oldugu da icin milyoner falan olmak lazim artik. hadi hayirlisi
 • instagram’ın yerini ileride ne alır bilmiyorum ama bugünleri de arayacağız gibi geliyor bana.

  insanlar birbirlerine verdikleri değeri pahalı hediyerde arar oldular, insan ikâmesi kolaylaştı, sünnet düğünü, nişan, kına gibi gereksiz külfetlerden kurtulmaya çalışırken, instagram’da yeni akımlar yayılmaya başladı.
 • sosyal medya tam bir çöplük. herkes ilgi mastürbasyonu yapıyor. ve ne yazık ki özellikle 2000 sonrası doğumluların büyük çoğu çok kötü bir şekilde geliyor.
 • sıkıntı tamamen bizim erkeklerimizde.
  aq embesil çubuk krakerleri yazmadık hatun bırakmıyor. aynı embesil 2 kitap okuyunca, 3 tane tank ismi bilince kendini kültür elçisi olarak tanıtıyor kıza.

  bi' sik etmeyen insan bile kendini sosyal medyada tanrı sanıyor ama yüz yüze iki kelime edemiyor. o yüzden kural belli, en iyi halini almaya çalış.

  oyun yüz yüze döner :)
 • keşfet sayfam escort kataloğu gibi.. ben anlamıyorum nerden nasıl türedi bunlar?

  biri keşfete baksa abazan damgası yiyecez öyle kötü bi durum.
 • bir de böyle kızlar linkini bırakıyorum.
  https://www.youtube.com/watch?v=07ojy6f-zi4
 • belki de birinin dur demesine gerek yoktur da sizin kendinizi geliştirmeniz gerekiyordur. hayatım boyunca ortamın en popüler kızlarıyla birlikte olma imkanım varken, popüler olmaya çalışmayan gerekirse kenarda tek başına duran, kitabını okuyan ya da müziğini dinleyen, yalnız kalma gibi kaygıları olmayan kızları çok daha çekici buldum. çünkü duruşları vardı. ortam onlara uymuyorsa yine de yalnız kalmayı seçip kendileri olanlardı. popüler olmak kolaydır demiyorum ama çoğu popüler kişi istemediği şeyleri yapar, inanmadığı şeyleri söyler. yalanı yaşar ve yaşatır.

  instagram kızlarını her ne kadar toplumun onları oraya sürüklese de inanın onlar gibi "havalı" gözükmeyen ama çok daha mutlu olacağınız bir sürü kadın var. üstelik bu kişiler bin tane fotoğraf arasından seçilen sadece bir karede havalı değiller. her anları güzel. sadece görmeyi öğrenmelisiniz.
 • sorun basit instagrama bakmayın. bunlar ilgi ile besleniyorlar. ilgilenmezsen etkisi yok. ordaki görüntüler yalan, fotoshop.
 • instagramim olmadigindan beni baglamayandir. insta tam keko ve aptal surulerinin gosteris merkezi. bir de sıkıcı
  twitter her yönüyle daha eglenceli
  bilgi paylaşımı ve yayılımı daha kolay her ne kadar o da son 5 yıldır boka sarsa da

  edit: başlıkla ilgili bu floodu okumanızı tavsiye ederim