şükela:  tümü | bugün
 • etkileşimi en yüksek sosyal mecra olmasına rağmen türkiye'de henüz aktif değildir

  birkaç hafta içinde kullanıma açılacağını duyurmuş, dijital dünyayı heyecanlandırmıştır

  edit : türkiye'de de kullanılabilir hale gelmiştir

  filtreleme sistemleri çok zayıf. cinsel performans artırıcı reklamları rahatlıkla dönüyor

  kullanıyor ve güzel dönüş alıyorum. optimize kullanılması şart
 • - tamam abi.
  instagram
 • su siralar takip ettigim insanlarin uc, bes fotoğrafından sonra bir reklam filan geliyor. bazen yanlislikla begeniyorum filan, altlarina kufurli biseyler yazicam zor tutuyorum kendimi. yakinda telefonumdan kaldirip kurtulacagim program.
 • nasıl doğru hedefleme yapılacağını ve neye göre ücretin arttığı hakkında bilgi sahibi olmak için birinden yardım beklediğim sosyal ağ reklam şeysi.

  tık başına 0,06 öderken aynı reklam nasıl 0,60 - 0,80 oldu anlamıyorum.

  biri bana anlatsın. reklamdaki üründen bedava göndereceğim. gidip elinden öpeceğim. iman edeceğim.
 • instagram reklam hizmetleri verdiğim internet siteme gözatabilirsiniz, reklam veremeyen arkadaşlara yardımcı olurum.

  edit: nerden aklına geldi gece gece instagram reklamı diyenler için az önce yeni bir makale yazdım da görüyorum ki artık kendim yazmaktan bıkmışım yorumlarla ayakta tutmaya çalışıyorum :) son yazım
 • nasıl çalıştığını tam çözemediğim reklam olayı.

  reklam verdikten sonra nerden geldiği belli olmayan yüzlerce sahte hesap sizi beğenmeye ve hatta bazıları takip etmeye başlıyor. fake hesabında bir raconu olması gerek, adamın salak bir paylaşımı var ve hatta bazen yok ama 2.9k takipçisi var, 19k takip ettiği filan var.

  instagramın (veya facebookun) bir iddası var, bize reklam var, seni bir çok insana ulaştıralım, seni beğensinler, sana tıklasınlar. acaba bu taahhütünü yerine getirmek için kendileri mi yapıyor bunları? yani bize ilk tıklayan facebook un kendisi mi yoksa?

  "he he, koskaca facebook yalan dolan ile milletten para topluyor" mı diyorsanız. peki kim lan bu sahte insanlar? instagramdan takipçi ve beğeni satan firmalar mı? peki instagram reklamlarını niye beğeniyorlar? amaçları ne?

  bir bilen şu durumu bilale anlatır gibi anlatabilir mi?