• bir ara isteğim dışında hesapları takip etmeye sebep olan yöntemler. o hesapların her fotosuna yorum olarak orospu çocuğu ile başlayan yorumlar döşedim. bir süre sonra şifre degistirip kurtuldum.

bu reklam başlığını açan yapimci isimli yazar entry'i silip yeniden yazarak (#50605123) başlığı taze tutmaya çalışmış. bu çakallara para yediren gerizekalının önde gidenidir.
    https://eksisozluk.com/biri/yapimci
  • salaklığın farklı şekillerde eyleme dönüştürülmesidir.
  • asosyallikte son nokta.
  • kod falan anlasam yeminlen bedavaya yapacağım. şu gerizekalı durumdan para kazanmasın diye insanlar. yok mu bir sözlükçü yapsın bedavaya şu işi bitirsin şu piyasayı. 100.000 takipçi 20 bin demişer olm aklınızı mı kaçırdınız. o paraya sünyaı gezip fotoğraf çekim zaten bunun yarısı takipçi kazanırsınız bir şekilde
  • "instagram hesabımı 1000 bot takip etsin, al sana şu kadar para"

skynet için faideli bir hizmet. gelecekte dünyayı domine edecek robotların beğeni kriterlerini insanlık olarak şimdiden belirleme şansı sunulmuş. bina fotoğrafı çektin, 100 bot beğeniyorsa iyi; kedinin fotoğrafını beğenmiyorlarsa kötü. para verip satın aldığın botların neyi beğenip neyi beğenmemelerinden az çok anlaşılır gelecekte insanlığın ağzına sıçıp sıçmayacakları. bir nevi paranla fal bakma/fortune telling.
  • gidin instagramda pompalayın birbirinizi. burda badiist satin alma yöntemleri falan geçmiyor kardeşim. **
  • sosyal her hesabı görünmez yapıp sarıp sarmalayıp saklayıp, şu instagram da takip beğeni merakını çözemeyenlerdemim.
  • nijeryalı bir dostuma parasını kaçırmak için yardım edip komisyonumu aldıktan sonra örgüte yardım ettiğim suçlamasında bana yardım edecek görevli arkadaşlara soruşturma için gereken bedeli ödeyip kalan parayla başvuracağım yöntemler.
  • takipçi satın almak isteyen yeşillendirebilir.
hesabın var mı? giriş yap