402 entry daha
  • 3-4 kere yapmışlığım olan eylem. diğer çıktıklarımda attım resim. pek bir farkı yok.
  • geçen sene yapmış bulundum.çok da mutluyum,hiçbir eksikliğini hissetmedim şu ana kadar.
  • hemen hemen her ay yaptığım eylem. evet milletin ne düşündüğü sknde olmayan biriyim.
  • geçen hafta yaptiğım eylem şart filanda yoktu özgür irade.

bir çok insan yapmıyor diye durum garipseniyor ama asıl garip olan instagramın hayatlarımıza gireli bir kaç yıl olmasına rağmen hayatımızda bu kadar yer edinmiş olması.
  • dönünce paylaşabiliyor muyuz?
  • fotoğraf çekilmekten, özellikle özçekimden hiç hoşlanmayan biri olarak tereddütsüz kabul ediyorum.
  • fotoğraf atmak değil de daha çok story paylaşıyorum insanları kıskandırmak için değil paylaşmak için burada bu varmış ilginç gibi tarzında zaten bir çok geri dönüş alıyorum beraber gezdik teşekkür ederiz diye beni mutlu ediyor yani bunun yurt dışı ile ilgisi yok yurt içinde de bilmediğim bir yeri geziyorsam onu paylaşıp kendi çapımda anlatıyorum o kadar.
    ama bunu yapmadan duramam imkansız diye bir şey de yok çıkarım bir tane bile fotoğraf paylaşmam önemli olan benim gezmem mutlu olmam insanların onu görmesi değildir
  • tatlışlar sorun yapmayın :))))
    bizim sayfamız var her gezdiğimiz yeri etiketleyip oranın fotolarını koyup gittiğimiz yerler hakkında bilgiler veriyoruz. :))))
    faydalı birşey yapıp merak edenleri bilgilendirin bence :))
  • burada normal düzeyde fotoğraf atan insanla eşeğin amına su kaçıran insanı ayırt etmek lazım. adamın/kızın hayalidir ve gerçekleştirdiği bir hayalini kendi kişisel hesabında paylaşıyordur. bu insanı günde 85 tane fotoğraf atan insanla bir tutmazsınız.

amaaa bir de şöyle bir model hanım kızımız vardı ki kendisi kız arkadaşım idi.

üniversitenin ortaları hatunla yurt dışı planı yaptık. su kadar ucuz bilet, kalacak yerler, gezilecek rota, gidilecek yerler, yenecek yemekler her şey teoride hazır. sonra bu hiç ihtiyacı olmamasına rağmen roaccutane tedavisine başladı ve dedi ki yüzüm çok kötü olacak fotoğraf çekilemem plan iptal. dedim ki e ananın amıymış.

not: instagramı bırakalı çok oluyor eskiden de 3-5 fotoğraf atıp bırakmıştım kenara.
  • kabul nereyi imzalıyoruz?

görüyor ve arttırıyorum: tek kare poz çekmeyecek tek saniye kayıt yapmayacağım.

alın beni!
320 entry daha
hesabın var mı? giriş yap