• twitter veya facebook'ta paylaşırken başlık olarak "zehirlenme qeyfii" kullanacak kızdır.
  • yine fenalardadır mınakoduğum. mütemadiyen fenalarda olur çünkü.
  • altında muhtemelen "uf yine mi yaa" tarzında bir yorumla servis edilmiş olan fotoğraftır. muhtemelen kızımızın aynı gün içerisinde çekilmiş, hastahanenin çeşitli bölümlerindeki fotoğraflarıda vardır. *

gösterişi niye bu kadar seviyoruz anlayamıyorum. gittiği her yerin fotoğrafını koydu yetmedi, yediği fındığın bile fotoğrafını koydu ı ıh yetmedi. elinde oje şişesi cicili bicili tırnaklarını koydu yetmedi. *tamam bunları yine anlayabilirim de serum niye sahiden. "aaa ben hastayım benimle ilgilensenize" mesajı falan mı vermek istiyor bu kızımız acaba. normal hayatında çok yalnız oradan gelecek bir iki "ah cnm gçmş olsn" yorumuyla mı mutlu olacak. sahi bu kadar uç bir şeyin sebebini çok merak ediyorum. psikolojik olarak araştırılsa kim bilir neler çıkacak altından. *

instagram daki çoğu türk kullanıcıya baktığımızda profil hep bu şekilde. günden güne sade yaşamayı bir kenara atıp nedense küçük çapta reklamcılığa soyunuyoruz. "biz burada yemek yiyoruz", "biz burada kalıyoruz", "aa ben bugün bunu aldım". buldumcuk gibi olduk biraz galiba. en başta ufak eğlenceler gibi gelen sosyal mecralar şuan ciddi anlamda hastalık haline geldi koca millette.

her insanın kendi tercihi saygı duyulması gerekir doğru fakat benim olayım saygı değil bir insanın bu kadarına neden ihtiyaç duyduğu.

not: bu yazı blogger ları tenzih ederek yazılmıştır.
  • her gördüğümde içimin fena olduğu fotoğraflardan birine sahip olan kızdır
  • içine iki ulcuran, bir de metpamid koydursaydın tatlım denilesi kızdır.
  • "allahını seven üzerime ilgi atsın" diye çırpınan cool kızdır.
  • - başın sağolsun.
    böyle diyorum ben. "oha saçmalama :s.s" diyorlar. e ölünce daha çok ilgi çekeceksin, daha çok (s)empati kovalayacaksın, istediğin bu değil mi?

hayır sanki kemoterapi ilacı bağlı. düz su lan, vitamin var içinde. zaten artık ateşi çıkan acile koşuyor, sağlık sigortaları da acil masraflarının 100%'ini karşıladığından özel hastanelerde dayıyorlar testleri, dayıyorlar serumu, dayıyorlar ilacı. pff ciddi bir şey değil yani o serum, çözemediniz mi be annem.

küçükken ateşim çıktığında, anam soğan rendeler, suyunu içirirdi doğal antiboyitik deyu. neyse konu başka yerlere gidiyor.

koyma ablacım o fotoyu, dalga geçiyoruz.
  • sosyal medyanın afedersiniz bokunu cıkarmıs kız cesididir. bunun erkek versiyonu da vardır mutlaka neden olmasın.
  • erkek olanı da koyar.deli gibi arabasının, ayakkabısının, yüzüğünün, kolyesinin, gözlüğünün, saçının, ofisinin, kedisinin, köpeğinin, işyerinin, masasının, motorunun, kaskının, sigarasının, bandanasının, mesajlaşmalarının, telefonunun, bıçağının, oyuncağının, çakmağının, sakalının, kaleminin, rujunun, pateninin, bastonunun, jölesinin, biletinin vs. fotoğrafını kasandan farkı yoktur aslında.
  • zafer işareti de yaparsa tam kezbanlığa terfi edecek kızdır.
hesabın var mı? giriş yap