şükela:  tümü | bugün soru sor
  • instagram üzerinden ego’sunu tatmin eden kız.

-happn, tinder gibi sevgili bulma programlarında insta linkini paylaşır buraya bakmıyorum der. (beyinsize bak sb sitesinde boş yer işgal ediyor)
    -sb sitelerinden gelen ve dm’den yürüyen erkeklere cevap vermez. (ulan kaşar egonu s..)
    -kızlardan çok kanka dediği erkek arkadaşları vardır.
    -durmadan arabanın torpidosunu çekerek snap atar.
    -kara ekran arkasında çalan slow müzikli snap atar.
    -rakı fotoğrafı paylaşıp bu gecede böyle yazar.

bulaşmayın.
  • uzak duracağım kadın tipi.
  • turkcell'de çalışan, 2 saatte bir sigaraya çıkan ve telefonu elinde değilse götünde olan kızlar buna örnektir.
  • öyle hakkında uzun uzun yazmaya gerek olmayan, ciddi ilişki işlerine hiiiç girilmeyecek ''takıl - geç'' tarzı hatun modeli.
  • bir tane boyle kadin arkadasim var. kendisi asiri guzel diyebilecegim biri. ne var ki ilgi budalasi. surekli iltifat duymak, sevilmek tatmin olmak istiyor.

isiyle gucuyle ugrasmak yerine surekli birilerinin pesinde. ha bir de gordugum biri buna postayi koydugunda acayip agliyor pesinden. hani uzuntusunde de samimi.

ama bence bu durum kisilik bozuklugu. hele hele ileriki yaslarda simdiki kadar ilgi gormeyecegi gercegi var.

ozetle uzak durulmasini bilemem ama asla ve asla asik olmamaniz ve iliski kurmamaniz gereken hatunlardir.
  • 50 bin snap puanı olan kız ile yarışır.
  • yaklaşık 1200 takipçim ile "ben neymişim be abi" dediğim kızdır. *

bırakın aranmayı, tinder'dan link paylaşmayı; evliyim ve hatta profil fotoğrafım gelinlikli. eşimle tanışıp sevgili olduğumuzda da instagram hesabım görece yeniydi ve ~300 takipçim vardı. takipçilerimin kaçı erkek kaçı kadın saymadım ama yarısından fazlası tanıdığım insanlar. geri kalanı da sevgilim varken/nişanlıyken/evliyken eklediğine göre "abazan denyolar" değillerdir diye düşünüyorum. bir kez bile rakı fotoğrafı paylaşmadım, zaten ne rakı severim ne fasıl/meyhane ortamını. düzenli sigara da içmiyorum, arada içiyorum. takıl-geç tarzı hatun modeli olduğumu çok şükür eşim düşünmemiş ki 4 yıldır birlikteyiz.

bunlar nasıl genellemeler yahu? bir kişi fotoğraf makinesiyle kendince amatör doğa fotoğrafları çekiyor, bazen de kendi hayatından güzel anılarını paylaşıyor diye insanlar takip edemez mi? hiç mi instagram'ı gezi blogu veya normal blog olarak kullanan çok takipçili birine denk gelmediniz? hepsi mi tinder'dan denk geldi, hepsi mi dudağını şişirip yüzlerce selfie ile mi doldurdu profilini?

gerçi bu kadar entry döşeyip en can alıcı detayı vermesem olmaz; eşimle ekşi sözlük üzerinden instagram aracılığıyla tanıştık ahaha. oldu mu şimdi :(

not: ciddi düşünmeyen abazan denyolar yeşillendirsin, instagram link'imi yollarım takipçi sayım artar. 3 like fazla gelir fena mı, malum instagram her like başına 5 cent bana 5 cent de afrika'daki çocuklara yolluyormuş *.
  • (bkz: vurduruyordur)
  • 300 normal arkadaş nedir yuh!
  • kızlara mesaj atmama'ma sebep olan hadisedir. zaten benim gibi yüzlerce erkek bu kıza yürüdüğü için ben normal bir mesaj atsam bile yürüdüğümü zannedeceğinden kızlara mesaj atmam instagramdan. bazen bana atanlar oluyor. konuşmayı uzatmaya çalışıyorum ama onlar uzatmadığı için kesiliyor bir süre sonra.