• çok var bunlardan. takipçi sayısı bin küsur ama iki binin altında. storyleri de aynı bunların, gel gitli hareketler, fitness, araba içinde playback filan..

ruhunu sosyal medyaya esir etmiş bu prototipi üzüntüyle takip ediyorum.

edit: gel gitli hareketler dediğim şey boomerang diye bi naneymiş. gel gitten farklı anlamlar üretilmemesi açısından bu dipnot önemli.
  • işiniz gücünüz mü yok yahu sizin? neden bu kadar boş beleş işlerin takipçisi oluyor vakit kaybediyorsunuz yaşamak için.
  • evet benim.

çoğu meslektaşım ya da öğrencim.

her sabah günaydın diyorum bebeciklerime, gün içinde motive olsunlar diye hayat çok güzel konulu postlar paylaşıyorum. storylere filan hiç girmiyorum bile. günde en az beş story paylaşıyorum. anketler filan havalarda uçuşuyor.

bu prototipi de esefle kına sayın suser. çünkü sen kınamazsan buna sonsuza dek devam edeceğim.

*
  • tematik bir profil değilse yollu olma potansiyeli yüksektir.
  • ilk akla gelen
  • ilk akla gelen:
    "kesin bir yerini gösteriyordur ,
    ben de bakayım "diyen...
    memleketin güzide abazalarının uğrak noktalarıdır.
    sapıktan korkmayan teşhirci zamaneleri azizim.
    galiba biraz sapıklık teşhircilerin ruhunda var.
    takipçisi bol olan
    sapık yada teşhirci diye genelleme yapmıyorum. istisna var elbette.
    sadece gözlemler böyle.
  • var böyle insanlar şuna dikkat ettim takipçi sayısına oranla benim de onunda %25 civarı like alıyoruz yani bu da şu demek hayatta sana değer veren insanlar belli gerisi teferruat. yada sadece vücudunla insan toplayabilmiş anlında bir sivilce çıksa geriye elinde bi şey kalmayacak çokta kasmaya gerek yok dişiliğin degil kişiliğin asıl önemli olan.
  • ben 13 bin takipçisi olan gördüm. böyle satanizm temalı resimleri var. meşhur birisi değil.
  • herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacaktır.

andy warhol
  • sebil olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap