şükela:  tümü | bugün
  • çok var bunlardan. takipçi sayısı bin küsur ama iki binin altında. storyleri de aynı bunların, gel gitli hareketler, fitness, araba içinde playback filan..

ruhunu sosyal medyaya esir etmiş bu prototipi üzüntüyle takip ediyorum.

edit: gel gitli hareketler dediğim şey boomerang diye bi naneymiş. gel gitten farklı anlamlar üretilmemesi açısından bu dipnot önemli.
  • evet benim.

çoğu meslektaşım ya da öğrencim.

her sabah günaydın diyorum bebeciklerime, gün içinde motive olsunlar diye hayat çok güzel konulu postlar paylaşıyorum. storylere filan hiç girmiyorum bile. günde en az beş story paylaşıyorum. anketler filan havalarda uçuşuyor.

bu prototipi de esefle kına sayın suser. çünkü sen kınamazsan buna sonsuza dek devam edeceğim.

*
  • tematik bir profil değilse yollu olma potansiyeli yüksektir.
  • az takipçili güzel kız lar vardı eskiden. instagram icat oldu mertlik bozuldu tabi. şimdi eli yüzü düzgünün takipçi 800 900dan başlıyor. o güzel kızların biosunda artık ya 2 soyad var ya da profil kapattılar.
  • ben 13 bin takipçisi olan gördüm. böyle satanizm temalı resimleri var. meşhur birisi değil.
  • herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacaktır.

andy warhol
  • sebil olmuştur.
  • şişen egosu ile gitgide iğrenç bir karakter geliştiren, ilgi budalası kadındır.

sular akar, otlar büyür, kuşlar uçar, dalgalar kumları yalar, muhammed ali insanları döver. o ise (bkz: kaldırımı ortalayarak yürüyen kadın) 'a evrilir.
  • herkesten bir sanatçı,bir artist,bir lider çıktı şu facebook,instagram,twitter çıktıktan sonra.odaya astığımız posterler gitti ''ben'' kaldı.en çok msn messenger zamanını özledim.en çokta;eklediğimiz ve tanımadığımız,kimsiniz?diye başlayıp,neyse silmiyorum şimdilik kalsın diyen yürekli ve samimi insanları özledim.dertleştiğimiz,güldüğümüz,tanışmasakta saygı duyulan zamanı.yoksa 5000 takipçisi olsun,sayılar önemli değil,öz ve has önemlidir.
  • tek kelimeyle kaşardır.