82 entry daha
  • ya tamam instagramda çocuğun izinsiz fotoğraflarının sergilemesini eleştir de benim anlamadığım bir nokta var.
    çocuğun resmini paylaşmak pedofilileri azdırdığı için anneler suçlanıyor. o zaman bunun gericilerin sapıkların savunduğu “açık saçık giyiniyorsa, kot giymişse , etek giymişse tacizi hak etmiştir” diyen zihniyetten ne farkı var? bakın instagramı geçtim. çocuk tecavüzcüleri sokaklarda, aynı mahallede , aynı ailede... o zaman çocuğumuzu koruyacaz diye dışarı çıkarken çarşafa saralım araplar gibi olsun bitsin. denize mayoyla da sokmayalım, güzel elbiseler de giydirmeyelim. neymiş , pedofili bakacakmış! bence suçu her zamanki gibi kadınlarda arayacağınıza iki yüzlü bu bakış açısı ile yüzleşmeli insan. ben de çocukların çıplak fotoğraflarını paylaşamam ama genel zihniyet sözlükteki gibi olduğu için. suçlanacağım için...aynı mini etekle tek başıma dolaşamadığım gibi. kısacası ben pedofili ve sapıkların oluşturduğu kurbanı suça ortak etme zihniyetinden, toplum baskısı ve iki yüzlülükten daha çok korkuyorum .
  • çok net çocuk istismarıdır.
  • bakalım o çocuklar bunu yıllar sonra gördüğünde onlardan hesap sormayacaklar mı? bu kesinlikle çocuğun kişisel haklarına (kyk'sına) aykırı bir davranıştır.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap