şükela:  tümü | bugün
  • instagram’da herkesin kendini zengin göstermeye çabalaması olayı.

abi herkes mi mutlu? herkes mi lüks araçlara biniyor? herkes mi en pahalı mekanlara gidiyor? herkes mi pahalı giyiniyor?

ayrıca salak fotoğraflarının altındaki birbirlerini gazlayan aptalca yorumlarınada bitiyorum. karşılıklı yorum atıyor dangozlar.

lan yemin ediyorum bizim semtte range rover’da sanki aracın sahibiymiş gibi fotoğraf çektiren bir çocuk vardı. çocuğu bir hafta sonra minibüs durağında gördüm. ben utandım amk.

not: hesabımı kapatalı 8 ay oldu. kapatma sebebim bunun gibi salak tipler yüzünden soğumam.
  • fakirlere dert olmushuz. demek ki zamanında iyi koymushuz di mi aşkitom :x @crazyuniquegirl 2d yanıtla
  • niye bu kadar takılıyor anlamadığım olay. arkadaş adam öyle mutlu yalan veya gerçek mutlu adam. üzgün fotoğraflarını mı koysun.

çok aptalca paylaşım yapan biri varsa çıkar listende rahata er
  • görgü, asalet, kalite kavramlarının içi boşaltılınca malesef ortaya çıkan tablo bu.
    pazardan aldığını, alamayanlar görür de canı çeker düşüncesiyle gizleyen insanlardan bu günlere geldik.
    tüm değer ölçütleri, sosyal statümüz zenginliğimize göre fiyatlanıyor. hal bölye olunca, fakirler de sanal ortamlarda yalan bir dünya kurup paylaşıyorlar bunları.
  • amacına uygun kullanan sıradan insanlardır.
  • ac tavuk kendini dari ambarinda sanir sozunun ete kemige burunmus guncel hali.
  • vardır böyle bir şey. enflasyon dolar avro almış başını gitmiş götüne giyecek donu olmayan adamların uğraştığı şeye bak.
  • yanlış önermedir.

ben kah metrobüste, kah tavuk döner yerken, kah simit yerken, kah evde cs oynarken fotoğraf atıyorum. bana özenen kimse olduğunu tahmin etmiyorum. bir keresinde et döner yerken fotoğrafımı atayim dedim. boğazımda kalıyordu. tavuk dönere geri döndüm.

belki çok zengin değiliz ama karakterimiz sağlam. hadi görüşürüz.
  • çağın vebası:

''mutsuz insanlar''

''mutlu fotoğraflar''

edit:

yalnız olmadığımı görünce bir nebze olsun gülümsedim teşekkürler yüreği geniş insanlar.