şükela:  tümü | bugün
  • aşırı merak ettiğim amaçtır. şimdi ben öyle "sosyal medya elden gidiyeah" akımından değilim. faydalı kullanıldığı ve abartılmadığı sürece bir sakınca görmüyorum. şimdi yenilen yemekleri anladım "bak neler yiyorum" olayı. gezilen yerleri de anlıyorum "bak akıyorumm", araba anahtarılarını da anlıyorum "olm ben zenginim lan". bunlar en azından amacı olan şeyler.

gelelim kedi konusuna. şimdi hayvan kıyaslamak gibi olmasın tüm hayvanları severim, bazılarından korkmak ile birlikte. ama "kedi" dediğimiz sevimli hayvanı sanırım 60 sene yaşayan bir insan hayatında bir 90000 kere falan görmüş olarak ölür. bengay kaplanı olsa anlayacağım hani ya da piton falan. yani mesaj "minnoş bir kızım bak kedi seviyorum mu?" yoksa "aa kediye bak çok tatlı sence nasıl?" mı? cidden anlamıyorum. bu konu hakkında sözlükçülerin teorilerini de epey merak etmekteyim
  • yalnızım koca lazım.
  • kedi üzerinden popularitesini artırıyor olabilir. eğer böyleyse şaşırtıcı olan bunu kadınların değil genelde erkeklerin yapması.

şöyle ki, genelde kadınlar hayvan sevgisini çok açık gösterir. yani yolda bir hayvan görünce hemen sevmeye kalkar ve sever. hal böyle olunca hacı abi de yanında köpek veya kedi ile gidince bu durumdan istifade edip kızla dialoğa girip kızla arkadaş olabileceğini düşünür.

geçmişte bu yöntemle çokca arkadaşlıklar başlamış. ama günümüzde kadınlar bu dalgaya gelmiyor hacı abiler. daha yaratıcı çözümler düşünün :))
  • size ne amına koyayım herkesin yaşam tarzına bi laf amma yarak kürek insan doldu burası. gizli faşistler amk.
  • "tırmala beni" demek istiyor olabilir.
    bence siz bunu bi değerlendirin.
  • (bkz: instagram'da kedi paylaşan kızın asıl amacı) diye başlık açmanın asıl amacından daha asil olan amaçtır.