şükela:  tümü | bugün
18 entry daha
  • birileri mickey fare olmak istemiş ama farkında olmadan bir beyin yamışması yaratmış. gözüm bozuldu, algım çömdü. korkunç değil ama rahatsız edici. algılayamıyorum.
  • grinch 'in kötü bir cosplayi gibi görünüyor veya ondan esinlenilmis gibi. fotoğraf beni de ürkütmedi ama olayin arka planı korkunç.
  • şaka ya da ironi değil. 40 yaşına dayanmış adamım. fotoğrafı açar açmaz bildiğin korktum, kalbimden sızan adrenalini hissettim amk.
    niye böyle oldu lan, aynı şeyi hissedenler yeşillendirebilir.

edit:
    nasıl bir histi diye soranlar oluyor, şöyle açıklıyayım:
    korku çok orijinaldi, daha önce hissetmediğim derecede tiksinti ile karışık bir korku, tanımlayamıyorum yani. sadece korku demek yetersiz kalıyor.

özel not:

bukadar yazılmasına karşılık fotoğrafı instagram profil fotoğrafı yapıp hesabını kaybeden arkadaşlar, kusura bakmayın da, sizler ne çeşit bir salaksınız?
    insanımızın bu derece salak olması beni fotoğraf kadar rahatsız etti :)
  • yahu burada birbirinizi gaza getirmeyin fotoğrafta gram korkacak bir şey yok.

edit: cidden bunun neyinden korktunuz lan ahaha. sabah saatlerinde metrobüste daha korkunçlarına denk gelebilirsiniz.
  • birkez daha görmeye cesaret edemediğim psikoloji bozan fotoğraf.

belki de psikolojisi zaten bozuk olanlara kötü görünüyordur, bilemiyorum.
  • ulan gece gece uykumuz kaçmasın diye açmadım millet bu kadar rahatsız bulmuş diye. yukarıdaki entrye güvenerek açayım dedim. amk ruh hastaları ben de bir şey bekliyodum.

hatta ilginçtir ki bana çocukluğumda izlediğim çizgi film - film karması yarak kürek ne olduğu belli olmayan yapımları anımsattı.
  • içim hopladı fotoğrafı açınca. fenalık geçirtecek cinsten, açmayın.
  • 32 yaşında adamım sekmeyi kapatana kadar altıma sıçtım ama neden bilmiyorum. yani fotoğrafta palyaçoya benzer bir kadın suratı var ama neden korktuğum konusunda bir fikrim yok. belki de instagram'da paylaşılamıyor falan diye önyargıyla girmişizdir. bilemedim.
  • rahatsız oldum, çok gerdi, orama burama öküz oturducular gelmiş yine. amk ruh hastaları ya... saçma sapan bir fotoğraf işte.
  • fotoğrafta rahatsız edici bir numara yok. muhtemelen çocuklar için zararlı olan oyunlardaki karakterleri andırdığı düşünülüp, engelleniyor olabilir. yoksa son derece sıradan bir palyaço, çizgi film karakterleri gibi. oz büyücüsü masalındaki aslan makyajına benziyor biraz. yatın uyuyun, korkacak yer arıyorsunuz alüminyum.
488 entry daha