şükela:  tümü | bugün
  • bugün fark ettiğim durum. yıllar önce mesajlaşıp sildiğim kişiler yeniden mesaj kutumu şenlendirmiş. unuttuklarım, kavga edip engellediklerim, bir anda suskunluğa gömülüp gidenler, hesabını kapatanlar... hepsi eski konuşmalarla yeniden benimle olmuş. sebebini merak ettim. bu bir bug olabilir mi?

edit: troll değil. kontrol etmenizde fayda var.
  • instagram ve dolayisiyla facebook’a guvenmemek gerektiginin gostergesidir. kim bilir ne bilgilerimizi sakliyorlar. buyuk skandal. sildigimiz fotograflar, videolar, postlar her sey saklaniyor muhtemelen.
  • fark ettiğim kadarıyla 2016-2017 yıllarında gönderilen dm’lerin hortlaması olayıdır. kaç yuva yıkılacak acaba sıkı takipçisiyim.
  • "ay olabilir mi oyle bi seeeeyy lutfen olsun cunku" diye bir umut mesaj kutumu kontrol ettim ve mesaj bulamadım. neden kandırıyorsunuz gençler.

yalan haber. seri üzgün.
  • tahminimce son zamanlardaki ghost mesaj denilen durumun da belirmesinin sebebi. yeni mesaj bildirimi var ama giriyosun bakıyosun ortalıkta yeni mesaj falan yok. ama o yeni mesaj bildirimi de kaybolmuyor.
  • farkettiğim durumdur. yaklaşık 1 aydır böyle instagram. siliyorsun yine geliyor mesajlar. sayfayı yenilediğinizde yine siliniyor.
  • yeniden beliren eski mesajları görüp sinirlenmeme sebebiyet verdiğiniz için teşekkürler