şükela:  tümü | bugün
  • boyle bir sey var. sayfayi asagi dogru kaydirirken, yanlislikla iki kez dokunmus bulundugunuzda cat diye begeniyor fotografi. isin komik yani begeniyi geri aldiginizda telefon/tablet vesaire cihaza dusmus olan xxx fotografini begendi uyarisi kaliyor.
    boylece sizi takip etmekte olan sazan/saf/salaklari tespit edebiliyorsunuz bir nevi. allahin sopasi yok ya hep de merakli/hayatinizda ne olup bittigini ogrenmek isteyen/ergen/gerizekalilarin basina geliyor bu. saniyorum ardindan da kafasini kuma gomen devekusu misali kizarip bozariyorlardir.
    biz ise burada guluyor ve kendilerine merak kediyi oldururdiyoruz.
  • arada gerçekleşen durum. ancak belirteyim tekrar çift dokunmak beğeniyi geri almaz.
  • genelde normal telefonunuzda bir resimmiş farzedip üstüne çift tıklanarak yapılan bir eylemdir. beğen tuşunu boşuna mı koymuşlar aşağı neden çift tıklıyon bilader :)
  • (bkz: dönülmez akşamın ufkundayız)

maalesef yaptım :(
  • ben değil kuzenim beğenmiş
  • karizmayı çizmek demektir.geri alsan ne yazar.karşı taraf görüp bir tarafıyla gülmüştür ve burnunu kıvırmıştır çoktan.eski sevgililerin veya kocanın eski sevgililerinin fotograflarına bakarken dikkat edilmesi gereken olaydır.aman diim.
  • stalklarken başınıza gelen berbat durumdur.
  • biraz önce başıma gelen hadise.

aktif olarak kullanmıyorum. şöyle bir bakınayım dedim. çift tıklamayla fotoğrafı büyütmek isterken beğendim amk. kafama sıçayım. o değilde beğeniden vazgeçtim ama uyarı gitmiş midir a dostlar? :(
  • takip edilen arkadaşların paylaştığı fotoğraflardaki taglerden yola çıkarak neredeyse 15 yıldır görmediğim bir arkadaşıma rastladım. dur bir bakayım derken de bu kahreden eylemi gerçekleştirdim a dostlar. sonra tekrar dokundum o samimiyetsiz kalp ikonuna ama o bildirim gitti bir kere. hayır bozuntuya vermeyip takip edeyim desem onca yıldır hiç bağlantı kurmamışız. instagram bu durum için opsiyonel bir derdimi sikeyim butonu hazırlasa fevkalade olur.