şükela:  tümü | bugün soru sor
  • boyle bir sey var. sayfayi asagi dogru kaydirirken, yanlislikla iki kez dokunmus bulundugunuzda cat diye begeniyor fotografi. isin komik yani begeniyi geri aldiginizda telefon/tablet vesaire cihaza dusmus olan xxx fotografini begendi uyarisi kaliyor.
    boylece sizi takip etmekte olan sazan/saf/salaklari tespit edebiliyorsunuz bir nevi. allahin sopasi yok ya hep de merakli/hayatinizda ne olup bittigini ogrenmek isteyen/ergen/gerizekalilarin basina geliyor bu. saniyorum ardindan da kafasini kuma gomen devekusu misali kizarip bozariyorlardir.
    biz ise burada guluyor ve kendilerine merak kediyi oldururdiyoruz.
  • arada gerçekleşen durum. ancak belirteyim tekrar çift dokunmak beğeniyi geri almaz.
  • genelde normal telefonunuzda bir resimmiş farzedip üstüne çift tıklanarak yapılan bir eylemdir. beğen tuşunu boşuna mı koymuşlar aşağı neden çift tıklıyon bilader :)
  • (bkz: dönülmez akşamın ufkundayız)

maalesef yaptım :(
  • karizmayı çizmek demektir.geri alsan ne yazar.karşı taraf görüp bir tarafıyla gülmüştür ve burnunu kıvırmıştır çoktan.eski sevgililerin veya kocanın eski sevgililerinin fotograflarına bakarken dikkat edilmesi gereken olaydır.aman diim.
  • stalklarken başınıza gelen berbat durumdur.
  • biraz önce başıma gelen hadise.

aktif olarak kullanmıyorum. şöyle bir bakınayım dedim. çift tıklamayla fotoğrafı büyütmek isterken beğendim amk. kafama sıçayım. o değilde beğeniden vazgeçtim ama uyarı gitmiş midir a dostlar? :(
  • takip edilen arkadaşların paylaştığı fotoğraflardaki taglerden yola çıkarak neredeyse 15 yıldır görmediğim bir arkadaşıma rastladım. dur bir bakayım derken de bu kahreden eylemi gerçekleştirdim a dostlar. sonra tekrar dokundum o samimiyetsiz kalp ikonuna ama o bildirim gitti bir kere. hayır bozuntuya vermeyip takip edeyim desem onca yıldır hiç bağlantı kurmamışız. instagram bu durum için opsiyonel bir derdimi sikeyim butonu hazırlasa fevkalade olur.
  • (bkz: double tap'in laneti)
    benim makine içindeki programlardan olsun yaşından olsun zaman zaman kitlenme derecesinde kasıyo sağolsun. tabi bu kasmalar sırasında scroll için elimi ekranda kaydırmamı çok farklı yorumlayabiliyo.
    tabi bu "elim çarpmış" açıklaması.bunun daha beteri benim başıma video izlemeye çalışırken geliyo.
    hani insan sevgisini ilgisini belli eder de buralardan olunca çok kötü fena kaka be