şükela:  tümü | bugün
  • instagram kullanan insanın bir değil bir kaç gömlek üstüdür. instagram kullanan insan güzel anlarını biriktirir. instagramda yaşayan insanım arkadaşlarını hatta birlikteliklerini takipçi sayısına göre seçtiği rivayet edilir.
    story atmanın da bokunu çıkarır. hikaye çizgisi kesik çizgi doludur.
    günaydın canlar diye daha yüzünü yıkamadan yataktan story atar. yedim içtim sıçtım story leri ile devam eder. sorsan influencer ım ben der.
  • selfie eker like biçer. her sabah yemeğini yer storyleri toplar, uyumadan önce birkaç dm okuyup uyur.
  • yalnızdır
  • ezik ve de yalnızdır.
  • yalnizken yapanlara bir sey soylenmez. vaktini istedigi gibi kullanabilir. ama toplum icinde, birisiyle beraberken hic gozunu ayirmadan yarim saat, 1 saat bakanlar var. bu bir tur rahatsizlik, gorgusuzluk, embesilliktir. herkesin en guzel anindan bir kare koydugu ortama baska insanlarin yanindayken saatler ayirmak..

her haftasonu bir tatil ozentileri buradan turedi. cepte para olmaz, ne yapip edip gezerler, onu sergilerler. bu platforma gereken zamandan fazlasini vermek zavallica. yakininizdakiler icin rahatsiz edici. mide bulandirici.
  • gerçeği ve geleceği ıskalayan insandır. sosyal medyanın tadı, gerçek hayatın tadını unutturdu. insanlar hayal aleminde yaşıyor.
  • gerçek hayatında ölüdür. gerçek hayat diye tabir oluşması bile ne derece sosyal medyada yaşandığını gösteriyor aslında.
  • instagramda ölür.
  • geçen gün instagramda yaşanan çökme sonrası pek çok insanın böyle olduğunu farkettim. kendimi böyle sanıyordum ama millet bildiğin orada yaşıyormuş.