14 entry daha
  • ölmüşüz de haberimiz yokmuş
  • aslında kullanmak istemiyorum , çünkü herkesin kendisine biçilmiş rolü oynadığını düşünüyorum.herkes sahte geliyor bir zamandan sonra. bu sebepten ötürü herkesten soğumaya başladım . o yüzden arada bir sevdiğim birkaç kişiye bakmak için yükleyip tekrar silerim. bugün itibariyle tekrar yükledim, bakalım ne kadar daha tahammül edebileceğim ?
  • fake make herkes var
  • aman kimse mesaj atmazmış, doğum günümüzü kimse kutlamıcakmış vırtmış zırtmış. benim ordan doğum günümü kutlayan, mesaj atıp yürüyecek olan gereksizlerde çok lazım değil bize. ordan yapmacık hayatlarınızı birbirinizin gözüne sokup topluca birbirinizi sikebilirsiniz. orayı kullanmayanların da zerre sikinde değilsiniz
  • sadece instagramda yaşayan sanrısı. telefonumdan sildim, arada birisi bişey yolladım dediğinde açıp bakıyorum, kâfi.
  • benim helvam da bol fıstıklı olsun o zaman.
  • bir arkadaşım var. güzel bir yeme içme ortamına gitsek, ilk işi foto çekip insta paylaşımı yapmak oluyor.

bu işle kafayı o kadar bozmuş ki... arkadaşlarıyla birlikte olmak, ya da güzel bir mekana gitmiş olmanın heyecanı tamamen ölmüş. bütün mutluluğu paylaştığı fotoda güzel çıkmış olması, ve gelen beğeniler.
  • not al: 10 yıl sonra anlarsın kim yaşıyor kim yaşamıyor.
  • ulan ben de niye kalbim atmıyor diyordum. duygusuz bir piç olduğuma inanmıştım. meğer ölüymüşüm.

edit: artık ben de insta açtım sözlük…
  • instagram'da vakit harcıyorsan yaşamıyorsundur evet. zira orada gördüğün şeyler hep kıyas için, gösteriş için yapılan şeyler. yediğin yemeği, gittiğin konseri paylaşırken anı kaçırıyorsun, yaşamıyorsun, haberin yok.
688 entry daha
hesabın var mı? giriş yap