şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kapatılması gerek)
    (bkz: yasaklanması gerek)
    (bkz: bir şeyler yapılması gerek)

saçma sapan bir sayfa olmasına karşın verilen tepki anlamsızdır.

mevcut iktidar ve hakim düşünce sisteminin gençleri nasıl etkilediğini görüyorsunuz. beğenmiyorsan kapatıp geçersin. önüne düşmesin istiyorsan blocklarsın, sana aykırı olan her şeyi yasaklamak, yasaklatmak ezik bir düşünce biçimidir vazgeçin.
  • korkunç bir şey göremediğim sayfadır.
    ayrıca sen neyi ararken bu sayfaya denk geldin onu anlamadım ben.
  • ben neye baktım şimdi?
  • saçma bir serzeniştir. cadılar bayramına dair bilgisi, fikri olan ve cosplay kavramından haberdar insanlar için gülüp geçilebilecek sayfadır. buna korkunç diyenin aklından şüphe ederim.
  • korkunçlu olmadığı gibi üzerine bolca emek harcanmış ve uğraşılmış çalışmalardır.
    eleştirdiği ve anlatmak istediklerini anlayacak kapasiteye sahip olamayanların anlamsız bulduğu ve korktuğu sayfadır.
    (bkz: korkma acımayacak)
  • bir şeylerin kapattırılıması o kadar normal olmuş ki artık, bu taleplerin ardı arkası kesilmiyor.
  • satanist demişsin kardeş ama bu alien.
  • sayfanın ne olduğunu bilmiyorum bana ürpertici geldi ama ilgi alanıma girmiyor diye neden kapatılacakmış amk?
    5 dakikadan fazla bakma o zaman. bir fotoğraf yetti çıktım. tşk.
  • korkunçlu bir şey yok. ama tasvip etmiyorum tabi. * asıl soru sen nasıl bu sayfaya düştün?
  • (bkz: kapatalım şu hesabı baylar bayanlar merdivenden kayanlar)
    (bkz: bu sayfanın acilen kapattırılması gerek)

yeni medya nedir, ne değildir?

yeni medya tüketimi birey özelindedir. senin aykırı gördüğün bir fikrin görsel üretimi, birilerinin değeri olabilir. tıpkı ceza-hukuk sistemi bolca şiddet içeren islami eylemler gibi. kutsal değerleri için bolca şiddet unsuru içeren bir dini eğilim için dünyada kimse kılını kıpırdatmıyor değil mi? çünkü inanan 1 milyardan fazla insan var. ama bu ortada şiddet unsuru olmadığını ve çocukların bu şiddet eylemlerinden negatif etkiilenmediğini kanıtlar mı? kanıtlamaz. kutsal değerler için her gün her din adına bir ton şiddet eylemi gerçekleştriliyor. islamiyet, hristanlık, musevilik farketmez. hepsi iş şiddete geldiğinde bunu allah adıyla yapıyor.

sayfa içerisinde, ortada bir suç unsuru görüyorsan, kolluk kuvvetleri bunun için var. o gizli sembollerin çeşitli örgütleri yansıttığını düşünüyorsan, yazarsın dilekçeni, ilgili birimler inceler. gerek görürlerse de işlem yaparlar.

suç unsuru yok mu? ahlakını bozmamak için çarpıya basıver kanka. bu fikri saçma bulduysan aynı eforu, instagramda bir ton beyin yıkayıcı dini sayfa özelinde de göstermeni rica ediciim.

edit: küfürbaz müslümanlar rahatsız olmuşlar yazdıklarımdan. çok rica ediyorum, allah rızası adına savunduğunuz fikirleri aktarırken bari küfür etmeyin. kendinizi ifade etmekten o kadar acizsiniz ki, insanın cevap veresi gelmiyor.

"yeni medya tüketimi birey özelindedir."

şu cümle üzerine düşünmeden bana yazmayın. :)