• yasaklansın, kapatılsın diyen gerizekalıları ortaya çıkarmış makyaj sanatçısının sayfası.

birisi satanist sayfası dedi diye hemen satanist oluyor bunlar değil mi? araştırmak yok değil mi? aferin size.

sayfa hakkında bilgi:

salvia ıs the new age ınstagram drag star with a fantastical take on reality. the gist: salvia, the founder of the ınstagram account @salvjiia, has quite the fantastically freakish look—a contorted, digitally warped form of drag. ... clothes are sometimes dıy: salvia sometimes makes her own clothes.
  • kız yüzüne louis vutton dövmesi yapmış. böyle satanist mi olur lan karpuz kafa. asıl satanizm bence giriş seviyesi şayomi telefonun 1500 liradan satılır hale gelmesi veya kuzu pirzolanın kilosunun 129 lira olmasıdır.
  • düşünce şekillerini çok merak ettim şahsen. hayattan beklentiler ne? amaçları ne? nelerden hoşlanıyorlar? değişik insanlara karşı bir sempatim var.
  • ben çok beğendim

not:kartal anadolu imam hatip lisesi
  • bu sanatçı türk olsaydı bu başlıgı açan kara cahil zihniyet yüzünden tutuklanabilirdi bile belki. yazık lan bize, yazık şu doğdugumuz çoğrafyaya. yazık ki ne yazık.
  • satanistler mi bilmem ama oldukça sanatsal çalıştıkları kesin. kapatılacak bir durum yok.
  • kanka gugila bizarre art dark art falan yazinca da acayip korkunclu satanik seyler cikiyor lan. bence komple ulkenin internet erisimini kapatalim daha iyi olur.

tanim: takibe aldigim sayfa.
  • 5 dk sayfayı inceledim heykel sandım.
  • şahsen beni her içerik ayrı ayrı rahatsız etti. sanat adı altında bisey de goremedim. benim sanat anlayışım çok farklı sanırım. benim çocuğumun ve bir çok çocuğun büyüdüğü bu dünyada psikolojik sorunlarınızı, sapkın ideolojilerinizi alıp azalarak bitmenizi ve yok olmanızı dilerim. yaşadığınız travmaları tedavi etmek yerine , insanların bilinçlerine "sanat" adı altında aktarmak asıl şeytanlık. asıl şeytan işte bu tipler. hepsini de üşenmedim şikayet ettim. şikâyet ettim diye dünyayı kurtarmadım tabiki ama en azindan " bir şey " yaptım.
  • 650 bin takipçisi olması ilginç. 650 bin satanist var demek dünyada bayağı varmış lan...
hesabın var mı? giriş yap