şükela:  tümü | bugün
  • adisyonu görelim hesabında paylaşılmış. dom perıgnona üçbinbeşyüz , chivas regale binüçyüz lira yazılmış. toplam hesap yirmiküsur bin lira. millette ne para var ,nasıl harcanıyor bu paralar anlamak mümkün degil.
    görsel

edit : internet sitelerınde de yer almaya başlamış
    şirket dedikoduları
  • serpme meyve 100 tl ne lan
    karisik izgara fiyatina meyve mi olur.
  • çıkışta hesaba itiraz edilmiş ve itelenmeye çalışılan bir kaç şey iptal edilmiştir.
  • reklam yapma demiyorum hobi olarak gene yap ama bu kadar gözüne sokma insanların.
  • bir anormallik görmediğim adisyondur.

meyhanede içki fiyatı, market fiyatının 2 katıdır. bunu bilmeyen yoktur sanırım. bu standarttır. dolayısıysa içilen alkollerin 20.000 tl tutmasının sebebi de budur. zaten marketten alsa 10.000 tutacaktı.
  • 9 adet paçanga böreği yanına da bi su lütfen, teşekkürler
  • bir kavunun on tl olduğu öğrendiğim başlık. ucuz lan
  • meze ve arasicaklarin bolgedeki mekan ortalamasinin altinda olan fiyatlardir.

sampanya ve 18 senelik viski fiyatlarina girmiyorum, onlari zaten hic bir mekanda bu fiyat altina actiramazsin.

kaldi ki bunlari actiran adam o hesabi odemek icjn actiriyor zaten, bizimle ayni kafada degiller.

yalniz lux ne raki onu anlamadim. bence bir tek ordan cakmislar. lux raki diye maksimum yeni seri falan acmislardir.
  • toplamda 1000 tl edecek 3 çeşit içkiye, 50 katı fiyat ile geçirilmiş adisyon.