şükela:  tümü | bugün
  • instagramda sürekli " biz süper bir çiftiz, çok mutlu bir aileyiz, bakın bu da mutluluk pozlarımız " formatında fotoğraflar ve videolar paylaşan narsist kişilik bozukluğundan muzdarip olduğunu tahmin ettiğim anne-babaya ait @tolunayileyda diye bir aile hesabı.

yahu arkadaş takip de etmiyorum, engelliyorum da, ama sürekli karşıma çıkıyor gönderileri..

ben de evliyim ve dünya tatlısı bir çocuğum var. eşimi de çok seviyorum ama hiç fotomuzu paylaşmadım nette. gerek duymadım.

zaten mutluyum, bi de başkalarının onayına neden ihtiyacım olsun ki?

cidden ruh hastası bir toplum olmaya doğru depar atıyoruz.
  • tribün show

bence bir şeyi çok sık milletin gözüne gözüne sokmaya çalışıyorsanız orada ters giden şeyler var. bunlarda da durum bu.
  • tesadüfen gördüğüm bir hesap . fakat bütün yaşadiklarini öğreniyorsun hesaba girince küçük yaşlardan beri ayrilmamişlar evlenmişler,çocuklari olmuş, güzel buraya kadar sonrasinda ağir sosyal medya bağimlisi olmuşlar sadece orasi için verilen pozlar , yaptiklari maalesef bunlara imrenen gençler de var sürekli mutlu aile pozlari verilmesinin pek gerçekçi bir yani yok
  • gençlere kötü örnek oluyorlar.
    o kadar erken yaşta ne evliliği allah aşkına. çocukları olmuş ama bunların kendisi daha çocuk.
  • bu başlıktan sonra farkına varıp girip baktığım hesap. sadece kendilerini çekmişler hakkaten. tanıtım yok, reklam yok. nasıl bu kadar takipçileri olmuş ilginç.
  • yüzbinlerce instagram hesabından farksız, normal bir hesap. hiç rahatsız edici bir durum göremiyorum. ilgi çekici hiçbir durum yok. rahatsız edici hiçbir durum yok. sadece aile fotoğrafları. onları paylaşmak elbette kişisel tercihleri. tıpkı takip edip etmemek gibi. ilgilenmediğiniz şeyler nasıl dikkatinizi çekebiliyor, anlayamıyorum. sanki bu hesapla sorunu olan biri varmış gibi geldi?
  • günümüz standartları için gayet sıradan bir çifttir. çevremde 23-35 yaş aralığında evli çiftlerin çoğu böyle “göstermezse ölecek.” hastalığından muzdarip. hele şimdilerde boşanan biri var aralarında gül yapraklı balayı yatağı, çift çizgi ile başlayan aşk hikayeleri instagramda mahkeme celbinin paylaşılmasıyla son buldu. bildiğiniz truman show gibi izlettiler millete.
  • 636bin takipçin var, kültürlüyüz ayağına takılıyorsun -de, -da bitişik mi yazılır ayrı mı yazılır bilmiyorsun. iticiliğe gel. benim asıl anlamadığım hayır g*tünüze yılan kaçtı da mı takip ediyorsunuz bunları?

edit: sfjlsdkskf yorumumu görmüş olacaklar ki tüm imlaları düzeltmişler. hayırlara vesile olduk.
    (bkz: iyi ki ekşi sözlük var denilen anlar)
  • hiç karşıma çıkmayandır.

ah aysun kayacı ah! elleri ayakları öpülecek kadınsın.