şükela:  tümü | bugün
  • sayilari her gecen gun artan kiz grubu.

hepsi manzaraya karsi tek el ustunde durmus, ne bileyim sahilde ayagini omzuna almis, ormanda garip bir poz vermis profil fotolarina sahiptir. spiritüel olarak aydinlanmislardir. hepsinin biosunda personel trainer, coach gibi unvanlar yazar.

edit:

link isteyenler oldu arama kismina yoga yazdigimda cikan birkaci:

örnek

örnek

örnek

ulan bi de bakinca surekli sponsorlu sayfalar cikmaya basliyo hayir normal de bir hareket yok ki tezgahta domalmis, koltugun tepesine cikmis ayaklar tavanda falan hani ben de yapardim kucukken ciplak ayak kapi tepelerine cikardim da bunlardan da bikkinlik geldi artik.

bi de hepsi bi mutlu bi mutlu var ya.
  • (bkz: instayogiler)
  • yoga virusu gercekten cok tehlikeli herkes bos bakan zombiye donusmeye basladi pleease make it stoop
  • yoga denilen şeyin felsefesini kavramamış yurdum kezbanlarıdır.klasik gösteriş merakı...
  • olay global olarak maksadini asip sacma sapan yerlere gitti.
    millet donla sutyenle yaptigi yogayi instagrama koyar oldu.
    buna erkek olarak ben de karsiyim.
  • birde plates yapanları va rbunların
  • iyi niyetle açılan fakat genelinde yararsız bilgilerin ve yanlış yapılan egzersizlerin bulunduğu sayfalardır. buna çok benzer olarak (bkz: instagram'da kalori hesabı yapan hesaplar)
  • yıllar önceki kız arkadaşımdır. hem hostes oldu, hem göğüs silikonu yaptırdı bir de instagrama hızlandırılmış yoga videoları koyuyor.
    çok şükür be sözlük. iyi yırtmışız.
  • salakça bir uğraşla meşgul olan kızdır.

bu yoga mantığı beni aşıyor. hangi aklın ürünü, insanı bunu yapmaya iter anlamış değilim. bunu yapanlar zekadan bahsedince bir gülme geliyor...

popi ürün kullanma meraklısı dişidir. bununla da övünür. herbir şeyle övünür.
  • ayrıca pembe sıçtıklarını söyleseler inanacağım kız topluluğudur.