şükela:  tümü | bugün
  • kadın erkek fark etmeksizin çirkin insanların model veya yakışıklı/güzel insanlar gibi fotoğraf veya hikaye paylaşma hastalığıdır.
    arkadaşlar güzellik zannettiğiniz kadar da kişiden kişiye göre değişen bir şey değil.
    bir ortama girdiğiniz zaman çoğu insanın dikkatini çekmiyorsanız, neredeyse her gün yoldan yürürken insanlar baktıktan sonra tekrar dönüp bakmıyorsa veya daha bilimsel olarak surat ve vücut hatlarınız belirli oranları yakalayamıyorsa yakışıklı veya güzel değilsinizdir. bu olay bu kadar basit. bu arkadaşlar gibi poz verince kimse ne yakışıklı adam veya ne güzel kadın demiyor. aldığınız beğeni sayıları ile tipiniz arasında da alaka yok.
    güzelliğiniz hakkında şüpheleriniz aynada yakından inceleyip, hatlarınızı değerlendirin
    tarafsızca, sikim gibi triplere girmeyin.

edit: imla
    edit2: çirkinler hesap açmasın demedim arkadaşım, dergi kapağına çıkarmış gibi poz verecek triplere girince salak gibi duruyorsunuz demeye çalıştım.
  • gerçek hayatta ter kokan, saç yıkamayan meslek kaynaklı zoraki tanıdıklarımın instagram'da manken gibi pırıl pırıl boy göstermesini hep ilginç buluyorum. keşke hep sanaldan görüşsek.
  • taytı giyip, dudaklarını eşeğin poposuna çeviren kendini prenses zannediyor.
  • heykelin önünde tek ayak kaldırılınca top model olunduğunu sanan kezbanların yanılsaması.
  • çirkinler hesap açmasın, fakirler açmasın, abazanlar açmasın... e kime reklamdan para kazanacak bu influencer?
  • kuyruk acısı kokan başlık.
  • insan türünün zekasını, acizliğini ve ucuzluğunu sorgulatan zanlardır.
  • aynı kızımızı pazarda annesinin arkasında poşetleri taşırken görebilirsiniz.
  • likelamayın -> takip etmeyin -> havaya sokmayın