şükela:  tümü | bugün
  • fanatik instagram eleştiricileri tarafından itiraf edildiği an; dünyanın iki dakikalığına da olsa güzelleşeceği bir gerçekliktir. hadi ama itiraf edin artık. çirkinsiniz ya da fakirsiniz başka olasılık yok.

hıhı haklısın aslında kimse mutlu değil. hıhı haklısın instagramdaki o mutlu pozların ardında inanılmaz dramlar gizli. hıhı haklısın o gidilen tatillerin yenilen yemeklerin hepsi borçla krediyle. hadi şimdi senle küçük bir oyun oynayalım instagram hatercığı.

şu cırtcırtlı cüzdanına bi uzan bakalım hadi. uzandın demi? kaç para var içinde? of acı gerçek. dur dur. ayağa kalk ve tuvalete doğru yürü. girdin değil mi içeri? aynaya bak aynaya. ya senin ben tipine sokayım o nedir öyle lan!

gördüğün gibi sorun instagramda değil be gülüm. senin sorunun fakir yahut çirkin olman.
  • (bkz: mal beyanı)
  • aynaya baktım tipim ortalamanın üstünde. genelde kız arkadaşlarım karakterimden hoşlanırlar. şimdi de 2. maddede olan cüzdan kısmına geçiyoruz. açtım cırtcırtı birkaç tane kart var biri maaş kartım içindeki parayla oturduğun evi birkaç kez satın alabilirim diye tahmin ediyorum. hadi iyi geceler karşim...

edit: instagramı sileli bir sene oldu.
  • (bkz: instagram kullananların görgüsüz ve yapmacık olması)
  • natribu.org'da bilimsel olarak açıklanan durum.
  • fakirim, çirkinim ve instagramı eleştiriyorum. ama bu demek değil ki haklı değilim.

bak kardeşim, önemli olan instagramdaki hayatların gerçek olması değil burada yapılan gösteriş ve bu gösterişin getirdiği tatmindir. senin beğeni almak, kendini önemli hissetmek için yediğini, içtiğini, gittiğini paylaşman başlı başına sosyolojik bir vaka zaten. daha ne olsun.
  • tanım: hatalı bir tespit sıçırtması.

kombo: pis fakir hala cüzdanında para taşıyor. üstelik bunu bir ölçüt olarak görüyor. tanıdığım tüm para baronları boş cüzdanla geziyor. çıkarır platinumu çatır çatır öder.

tamam ben sana taşıma demiyorum, taşı spor olsun diye yine taşı ama böyle ortalık yerde cüzdan muhabbeti yapma fakir. kaliteli insanlar böyle küçük muhasebe tutmazlar.

bir de cüzdan açma sahnesi var ki fasfakir hareketi.
  • uzandın demi? demi... demi. demi... birisi şunu şöyle kullandığı zaman beynimde yankılanıyor.

(bkz: dimi)
    (bkz: demi diyenlerin çomar olması)
  • çirkin olmalarına katılıyorum