• instagram’ın kölesi olanlar için değişen bir durum olduğunu sanmıyorum. güncelleme mi gelmiş, yeni eklentiler mi yapılmış umurlarında olmaz hatta bir adım ötesi, bunları farketmezler bile. tek dikkatleri takipçi sayılarıdır. bir de mesaj kutusu.
  • biter bir başkası çıkar.

geri zekalı olduğumuz müddetçe satın alınan hep biz oluruz.
  • bir anda farkına varılan gerçeklik. artık 3 günde bir giriyorum. maçkolik uygulamasına bile daha çok giriyorum hatta.
  • artık göte doyduğumuz içindir. biraz da başka uzuvlara geçilirse zevk almaya kaldığımız yerden devam edebiliriz.
  • insanlar da zevk vermiyor.
  • birinin bunu soylemesi gerekiyordu. benim icin 2019da tamamen bitmistir
  • bu konuda aynı fikri paylaşmıyorum.aslında facebook için eskisi kadar zevk vermediğini söyleyebiliriz.genelde tespitlerime göre facebook'u 65 artı yaş kullanıyor.
    not:facebook'u sadece kozmik anafor ve evrim ağacını takip etmek için kullanıyorum!
  • instagram en son ara yüzü maviyken zevk veriyordu. birkaç akrabamızı, arkadaşımızı, belki de birkaç komedi tarzı sayfayı takip ediyorduk.

influencer salgını çıktığından beri ve özellikle gençler hayatını instagram’a adadığından beri tadı yok. şimdi instagram’da, olmayan hayatları izliyoruz hepimiz.
  • bence doğru bir tespittir, en büyük sebebi de pandemidir, artık insanlar yeni ülkeler, mekanlar gezip buralardan fotoğraf koyamıyorlar, sürekli ev konulu fotoğraflar da sıkıyor haliyle.
  • temel nedenleri insanların evlerinde oldukları için yeni yaratıcı gönderi ve hikaye atamamaları ve her 2 storyden sonra reklam gelmesi olabilir.
252 entry daha
hesabın var mı? giriş yap