şükela:  tümü | bugün
  • gün geçmiyor ki instagram bi saçmalık daha çıkarmasın.
    ay yine de insan merak ediyor, ben de sordurdum valla.
  • insanların kendilerini onaylamak, güzel şeyler duymak ve egolarını tatmin etmek için kullanacağı özellik.
  • **bana soru sor**
    en son ne zaman sevistin?
    ss alinip story atilir..

- oha abi ya siz bu sorulari bana sorma cesaretini nerden buluyorsunuz yaaa! sanki 40 yillk arkadasim gibi uff grzkllar!!

(kezban turnusolu ozelligi gelmistir)
  • bana soru sor

dayı ben de ayıp olmasın diye takip ediyordum, takipten çıksam bozulmazsın değil mi?

adamın 12 takipçisi var amk, sana kim ne sorsun?:)

güzel kızların egolarını tatmin etmek için ellam:)

bu ne güzellik ?

ihihihi sağol...

sen insan mısın?
    ahaha yerim yhaa

inanılmaz güzelsin spor mu yapıyorsun?
    bunu bana soran balımın da güzelliği

:) abi güzel kafa yaa, allah herkese sosyal medya kafası nasip etsin:)
    fake bir hesabım var ve ankara’nın ne kadar kaşar kevaşe büyük memeli hatunu varsa takip ediyorum. benim de hobim bu ne yapayım. ama şunu gerçekten üzülerek söylüyorum, genelleme değil de, meme büyüdükçe beyin küçülüyor gibi bi duruma şahit oluyorum. en sevdiğim:) büyük memeyi büyük beyine tercih ederim ama. orada bi sıkıntı yok da, hep böyle hesaplar takip edince böyle özellikler geldiğinde bayıyor tabi onu diyorum;)
  • instagram'ın tüm sosyal medya içerikli siteleri ele geçirmesine yönelik girişim sanırım.
    bir soru - cevap sitesi falan var anonim olarak bu da öyle bir şey galiba. sizinle evlenmek isteyenleri falan paylaşın ki ne kadar istenilir olduğunuzu görelim.

kesin anonim miyim ya peki? şey sormayı çok isterim bazı kişilere, hem storylere hem de sayfanıza her açıdan çekip de yayımladığınız fotoğraflardan ve sürekli kendinizi görmekten sıkılmıyor musunuz? ben peşpeşe 2 fotoğraf atsam ne kadar fotoğraf paylaştım diye rahatsızlık duyuyorum da kjdkjd
    kesin anonim miyim yani götüm yemez direkt söylemeye çünkü dksjdkj
  • fi tarihinin ergenleri iyi hatırlar, zamanında formspring.me vardı. isteyen anonim, isteyen nickiyle soruyor, karşı taraf da cevaplıyordu. onun gömülü hali olmuş bir nevi. yakında connected2.mevari bir özellikle karşımıza çıkarlarsa şaşırmamak lazım.

tanım: bir update.