şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çocukluğumdaki samimiyete geri döner miyiz?
  • buzulların erimesi, yağmur miktarındaki sağanak şeklinde yağışlarda artış, denizlerin su düzeyinde yükselme, fırtına ve sel hasarlarının artması, tundraların erimesi, buharlaşma miktarında artış ve kuraklık.
  • kezban kızlar intihar eder.
  • evet. instagram kapandı haydi hep beraber kaktusdelisineselinin çocukluğundaki samimiyete geri dönelim deriz çünkü.
  • kimse tatile, gezmeye, sosyal aktivitelere gitmez herkes evde oturur trafik olmaz. kitap satışları düşer yazarlar aç kalır. direksiyon hikayesi atılamayacağı için araba satışları düşer.
  • cok guzel olur. mutsuz ulkemin mutsuz insanlarinin yuzleri bir nebze de olsa gulebilir belki. herkes birbirine hava atma, gosteris yapma derdindeyken ani yasayamiyoruz, mutlu olamiyoruz cunku.
  • (bkz: ne olmaz ki)

hayırlı forumlar.
  • amatemde instagram polikliniği açılır *
  • her sey daha gercek yasanmaya baslayacak. bence denenmeli. ya mutsuzluktan olurken stroy paylasan insanlar, parasizliktan agzi kokarken en luks mekanda stroy aticam diye borca giren insanlar; instagram bu kadar aktif kullanilmaya basladiktan sonra estetik oranlari bile artmis biliyor musunuz? bu nasil bir hastalik. twitter, snapchat hepsinin yerini instagram aldi ve insanlada girdap gibi icine cekti. beslenen de var, zehirlenende. ama beslenende yine zehirlenecek haberi yok. garip bi dunya haline geldi. ben memnun degilim. bakmayin boyle yazdigima, bende cok uyuyorum bu dunyaya. ama mantikli dusununce olmamali ya gercekten. bi sure kapansa. insanlar hem is, hem egitim hayatlarinda daha basarili olacak ve bir seylerin degeri daha fazla anlasilacak gibi geliyor. sizce?