şükela:  tümü | bugün
298 entry daha
  • bu kadar parayı nereden nasıl buluyorlar hayret ediyorum. insan bu kadar gösteriş meraklısı zenginleri izleye izleye sonunda delirir abi.

sayfa: https://www.instagram.com/luxlifesturkey/

edit: adaletini seveyim görsel
  • o kadar profil baktım, 1 tane eli ayağı hareketleri düzgün kişi göremedim.

ellerde silahlar, tesbihler, lüx araçlarla fotolar, bağcılar diksiyonunda atarlı sözler vs. kusacaktım resmen.

işte bunlar hep kurtlar vadisi

edit: bu foto ne lan 1 milyonluk araba içinde 10bin liralık telefonla hava atma durumu ahahahah
    görsel

bari arabaya eşdeğer patek philippe saat falan gösterseydin,
    kafa da yok bunlarda...
  • öncelikle;
    1- bunlar çocuksa ben daha doğmadım, hatta düşünce dahi değilim.
    2- çoğunun elinde tesbih, kirli sakal, dar paça pantolon, vücuda yapışık takım elbise, rugan ayakkabı, bağrı açık kıllar ile sokakta beraber görünmek dahi istemeyeceğim kalitede tipler.
    3- hepsi sanırım oto galerici.
    4- çok zengin oldukları iddia edilen bu tipler, yanıma yaklaşıp benden borç 5 lira istese yemin ediyorum oradan topuklar, kaçarım, 5 kuruş da vermem. hepsinin sıfatından üçkağıt, keşlik, dolandırıcılık akıyor. hayır, baktım tek tek; bir tane düzgün, efendi bir tip yok. hani güvenmezsin. vallahi bunlar bu tiplerle iş adamı olabiliyorlarsa, bunların bu tiplerini gördükten sonra hala bunlarla iş yapma riskini alabiliyorlarsa, helal olsun o insanlara.
  • nesine hayret ediliyor anlamıyorum. adamların anası babası dedesi namusuyla, alın teriyle çalışmış. gecesini gündüzüne katmış didinmiş, vergisini vermiş, tamamen kendi emek ve çabasıyla zengin olmuş...

tamam iyi güldük yeter.

edit. bu entrymden pm atarak 'vergi verdiklerini nereden biliyorsun?' diye soran epey kişi oldu. o arkadaşlara acilen bir iq testi yaptırmalarını tavsiye ediyorum.
  • hay sizin tipinizi!

ülke baştan aşağı seviyesizlik girdabında. her biri minik birer sedat peker havasında. genel konuşmak çoğu zaman yanıltır ama bunların malum güruhtan olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok. kimbilir hangi ihaleler, hangi rantlar sayesinde bu zenginliğe ulaştılar?

tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor gençler!
  • çoğu mardinli midyeci kılıklı tipler, ellerinde silahlar, viskiler, altlarında acayip arabalar falan..sabah sabah midem kalktı adeta türkiyede para kimde özeti. özenmeyin evladım böyle şeylere...
  • lan içinde bir tane adam gibi bir insan yokmu hepsi aynı tornadan çıkmış,kaba sakalli,direksiyon basinda birden fazla görgüsüz kıro.
  • hesaba bakinca aklimdan gecen tek sey;
    bu kadar cok ayi ormanlarda bile yok!
  • (bkz: akp çocukları).
669 entry daha