şükela:  tümü | bugün
 • henüz yeni çıkmış bir instagram takipçi analiz programı. içeriği gerçekten şaşırtıcı derecede iyi. sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen,takipten vazgeçtiğiniz,sizi takipten vazgeçen hesapları listeliyor önünüze.

  aynı zamanda en çok etkileşimde olduğunuz(beğeni,yorum) hesapları da gösteriyor. bakınca bir hoş oldum ben :)

  ilginç bir uygulama,saplantılı tiplere zararlı. ama profiline kimlerin baktığını falan görmek de güzel oluyor.
 • "profiline bakanlar listesi", "x gizli hayran", "takibi bırakanlar" vs vs diyerek ömrünü instagram beğenisine adamış genç erkek ve kızlardan para bekleyen uygulama.

  yolu açık olsun.
 • instagram icin cikan yeni uygulamalardan birisidir. bu uygulama tam nedir biliyo musunuz suserlar, hani bir konuda disaridan kullanani yargilarsin ama kendin de caktirmadan kullanirsin ya, tam olarak bu uygulama odur. ilk izlenimlerim olumlu yönde umarim bu sekilde aksaksiz ve vadettigini suan karsiladigi gibi calismaya devam eder. kim yaptiysa eline saglik diger cop uygulamalarin yaninda farkli kalmis.
 • acayip bir uygulama. gerçekten insanı etkiliyor.

  uzun zaman önce ayrıldığın sevgilinin hemen her gün profilini incelemesi tuhaf. bilmesine rağmen ekşisözlük'te yazar olduğunu buradan bakmıyor. ya da çaktırmadan bakıyor da olabilir.

  ama instagram'a direkt düşüyor bu program sayesinde. salya sümük olmuştum ayrıldığımda ve ciddi ilişkim halen yok. yok ulan bir de ayrıldıktan sonra sevgili yapan kendisi. kaç kez gördüm sevgilisiyle el ele., psikopatlığımı bile bile yaptı bunu. biraz medeni olmalısın diye diye içime ağladım, ki kafa-göz girerdim eskide.

  şimdi ne bu her gün profilime bakmalar ulan! kimse yetemez bazen kimilerine. ya yenisini ister, ya eskisini arar...

  neyse kafayı yedirtti bu uygulama bana. indirmeyin ulan, up yapmayın sakın. siktiğimin programı!