şükela:  tümü | bugün
  • royal tabacco'nun izmir tesislerinde ürettiği sigara. internette bu sigara ile ilgili hiçbir bilgi bulamadım ama enteresandır allah'ın maltepesinin dağında bütün esnaflar satıyor.
    bu arada fiyatı 7.5 tl'dir.

edit:
    eksisozluk ne ara bilgi içeren entryleri siler oldu amk.
    yönetime liseliler mi geçti ?
  • kaçak sigarayı bitirmek için üretildiğini düşündüğüm en ucuz sigara markası.
  • %100 yerli tütünden üretildiği iddia edilen sigara.
  • şimdilik üç çeşidi bulunan sigara. bunlardan ikisi normal boyutlarda, biri kırmızı biri beyaz paket. bir de slim olanı var mavi paketli. boyut olarak slim ile slender arası bir yerde hatta daha çok slim uzunlugunda slender kalınlığında gibi.
    slims blue olanından aldım. daha önce winston slender blue içiyordum ona göre daha iyi ve daha ucuz.
    şimdilik üçünün de fiyatı 7.5 lira.
    ayrıca aldığım yerde söylediklerine göre marka gaziantepli bir iş adamına aitmiş.
  • bugün ilk kez arkadaşla denediğimiz yerli sigara. beyazı çok hafif , kırmızısı fena değil. fiyatına göre hiç fena değil.
  • yerli tütünle üretildiği söylenilen 7.5 liralık sigara. kırmızısını denedim, fena değil aslında içiliyor. kırmızı uzun l&m'den sonra keser mi tabi, kesmez. nakit yoksa bununla kaçamak yapılabilir, ama biricik l&m'ciğimin yerine geçemez.