şükela:  tümü | bugün
 • bugün bir akrabamın başına gelmiş olan olay. daha önce de bunun gibi bir sürü olay yaşanmış sözlükte. ama ilgi çekmemiş maalesef. bu insanlar bu aleti istedikleri gibi takıp çıkartamıyor ey cahil polis.
  ayrıca biri de yazmış başka entry'lerde insülin iğnesi getirseymiş diye tövbe. o insan bir senedir çalıştı, dersanelere gitti. o aletle neresinden kopya çekebilir? yazık değil mi? ne dediler iğne saplı biri gelirse alma mı?

  rapor alsaymış demeyin kırarım kafanızı. bu mantıkla insülin iğnesi de sokulmaz.

  edit: çok bilmiş olanlara gelsin. kendisinin engelli raporu olmadığı için işaretlememiş o bölümü. daha önce de girdiğinde problem yaşamamış. kız 3 yaşından beri diyabetli. yıllardır o aletle yaşıyor. tahmin edin ki kaç tane sınava girmiştir.
 • http://www.osymais.com/…rerken-yasak-olan-maddeler/

  ilaç, alçı, sargı bezi, koltuk değneği vb. sağlık malzemeleri ve araçlarla
  gelmeleri kesinlikle yasaktır (engelli/sağlık sorunu olan adaylardan sınava engeli/sağlık sorunu nedeniyle bir araç gereç vb. ile girmesi gerekenlerin, bu kılavuzun “engelli/sağlık sorunu olan adaylar ve sağlık
  durumu/engel bilgi formunun doldurulması” maddesini dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.).

  bunun böyle olmasını desteklediğimden değil ama, adamlar yazmışlar her yere almayız diye. keşke herkes mağdura yatarak işlerini çözmeye çalışmasa şu memlekette.