şükela:  tümü | bugün
 • insurgency'nin pc ve patates konsollar için çıkacak olan, unreal engine 4 ile yapılan remake'i.
 • geçtiğimiz günlerde oyundan yeni bir video yayınlanmıştır; https://www.youtube.com/watch?v=nbafhinbmcc gel artık be..
 • closed alpha başvuruları için yaptıkları form bug yuvası olmuş, form da gönderilemiyor zaten.. böyle rezillik görmedim. ulan dünyanın en iyi oyunu* bunlardan nasıl çıktı? çok ilginç. tam da pgadmin4'e söverken yine bir rezil yazılım görmek.. olum hiç mi test etmiyorsunuz lan bunları? bug falan da değil bunlar, yaptığınız şeyin her noktası ayrı bozuk mk.
 • yıllardır beklediğim canım oyun sonunda geliyor. insanı zorlayan hardcore yapısıyla çok ayrı bir yeri vardı insurgency nin. umarım eski oyunun ruhunu bozmadan üzerine bir şeyler katabilmişlerdir.
 • yıllardır insurgency oynarım, hem de çok severek oynarım. insurgency bana göre cod, moh gibi oyunlar ile arma gibi daha çok gerçekliğe yakın olan oyunların arasında bı noktadadır. öyle ki, can barı yoktur, kalan mermiyi göstermez, kim size uzaktan ateş ediyor göstermez. mal gibi ölürsünüz. ancak çok zevklidir, çoğu silah bir ya da iki kurşunla düşmanı öldürür ve tabiki düşman da sizi öldürebilir. umarım bu gerçekçi atmosferi bozmazlar.

  muhtemelen eylül 2018de çıkacak, fiyatı 29.90 dolar olacakmış. on sipariş verene %10 indirim, hali hazırda insurgency oynayanlara ekstra %10 indirim yapılacakmış. bu da yaklaşık 25 dolara denk düşer. uzun yıllar oynayabilecegimiz bir oyun için bence değer. hayatımda ilk defa bir oyuna ön ödeme yapacağım sözlük.
 • kapalı teknik alfa keyi alan şanslılardan olarak kurallara uygun tek diyebileceğim şey muhteşem bir oyunun geldiğidir.
 • uzun zamandır ps4 platformuna beklediğim oyun.
 • muhteşem bir oyunun geldiği yok. animasyonlar ilk oyunun gerisinde. askerler odun gibi koşuyorlar. alfa içinde 6 harita var ve farmhouse dışında diğer haritalar çok karmaşık ve taktiksel olarak çok kötü. acele ile yapılmış gibi sanki. zoom yapmak işkence olmuş. zoom yaptığınızda saçma sapan bir blur effecti veriyor oyun ve bir süre sonra gözleriniz acımaya başlıyor. ayarlardan kapatılamıyor.

  oyunun performansı şu haliyle rezalet durumda. pubg bile daha optimize. ilk oyun source engine kullanıyordu ve zamanına göre çok iyi bir oyun yaptılar. sandstorm ise unreal engine kullanıcak. küçük oyun firmalarının unreal engine ile yaptığı oyunlar performans olarak çok kötü oluyor. ben açıkcası ilk oyundan tamamen daha farklı ve yeni bir oyun bekliyordum. onun yerine ilk oyunun üstüne sadece bir kaç yeni özellik eklemişler ve grafikler daha iyi olmuş o kadar.

  oyunun çıkmasına 50 gün gibi kısa bir süre kaldı o yüzden gelip oyun daha alfa amk sen ne konuşuyorsun demeyin.oyunda şu an yüzlerce sorun var ve 50 gün içinde düzeltebileceklerini hiç sanmıyorum. şu haliyle early access olara çıkmalı bence .bir senede anca adam ederler bu oyunu.