• geçtiğimiz günlerde oyundan yeni bir video yayınlanmıştır; https://www.youtube.com/watch?v=nbafhinbmcc gel artık be..
  • closed alpha başvuruları için yaptıkları form bug yuvası olmuş, form da gönderilemiyor zaten.. böyle rezillik görmedim. ulan dünyanın en iyi oyunu* bunlardan nasıl çıktı? çok ilginç. tam da pgadmin4'e söverken yine bir rezil yazılım görmek.. olum hiç mi test etmiyorsunuz lan bunları? bug falan da değil bunlar, yaptığınız şeyin her noktası ayrı bozuk mk.
  • yıllardır beklediğim canım oyun sonunda geliyor. insanı zorlayan hardcore yapısıyla çok ayrı bir yeri vardı insurgency nin. umarım eski oyunun ruhunu bozmadan üzerine bir şeyler katabilmişlerdir.
  • kapalı teknik alfa keyi alan şanslılardan olarak kurallara uygun tek diyebileceğim şey muhteşem bir oyunun geldiğidir.
  • uzun zamandır ps4 platformuna beklediğim oyun.
  • muhteşem bir oyunun geldiği yok. animasyonlar ilk oyunun gerisinde. askerler odun gibi koşuyorlar. alfa içinde 6 harita var ve farmhouse dışında diğer haritalar çok karmaşık ve taktiksel olarak çok kötü. acele ile yapılmış gibi sanki. zoom yapmak işkence olmuş. zoom yaptığınızda saçma sapan bir blur effecti veriyor oyun ve bir süre sonra gözleriniz acımaya başlıyor. ayarlardan kapatılamıyor.

oyunun performansı şu haliyle rezalet durumda. pubg bile daha optimize. ilk oyun source engine kullanıyordu ve zamanına göre çok iyi bir oyun yaptılar. sandstorm ise unreal engine kullanıcak. küçük oyun firmalarının unreal engine ile yaptığı oyunlar performans olarak çok kötü oluyor. ben açıkcası ilk oyundan tamamen daha farklı ve yeni bir oyun bekliyordum. onun yerine ilk oyunun üstüne sadece bir kaç yeni özellik eklemişler ve grafikler daha iyi olmuş o kadar.

oyunun çıkmasına 50 gün gibi kısa bir süre kaldı o yüzden gelip oyun daha alfa amk sen ne konuşuyorsun demeyin.oyunda şu an yüzlerce sorun var ve 50 gün içinde düzeltebileceklerini hiç sanmıyorum. şu haliyle early access olara çıkmalı bence .bir senede anca adam ederler bu oyunu.
  • beta 1 gelmiş ve oyun da 18 eylül'de çıkacak. ilk oyunu almış olanlara ek indirimle birlikte ön siparişe toplamda %20 yapıyorlar. zamanında insurgency o kadar ucuza satıldı ki buna indirimli haliyle bile kaç kişi 68 tl verecek zamanla göreceğiz.

http://www.volhek.com/…esti-ile-birlikte-duyuruldu/
  • ilk oyun insurgency'de hala o kadar bug var ki bu benim yeni oyun için epey endişelendiriyor. her şeye rağmen güzel bir simülasyon için tek adresim bu oyun. o yüzden insurgency sandstorm'dan beklentim yüksek. yani en azından iyi bir indirime denk gelirsem -ki bu da yaklaşık 1-2 seneye tekabül ediyor- alacağım. ilk oyunu epey ucuza verdiklerinden bu oyunun ön sipariş fiyatı olan 68 tl'yi epey normal karşılıyorum. umarım bu oyunda bug, oyundan atmalar görmeyiz.
  • ön sipariş açıldığı gibi satın aldığım oyun. yalnız 18 eylül'den 12 aralık'a ötelemişler yayın tarihini, üzüldüm açıkçası, 4 gözle beklemeye devam. açıklamaları linkte.

buglarla ilgili yorum yapmam gerekirse; yeni oyun unreal engine ile yapıldığı için önceki oyundaki kadar bug olacağını sanmıyorum, pre-order betasını test ettim ve epey akıcı ve bug içermeyen bir gameplay tecrübesi yaşadım. çıkacak diğer bugları da hızlıca çözeceklerdir diye umuyorum.
hesabın var mı? giriş yap