şükela:  tümü | bugün
  • gittigidiyor ve sahibinden üzerinden bilgisayar satışı yapan firma. bir ton bilişim işiyle de uğraşıyor sanırım.

en ufak sıkıntınızla ilgilenen muhteşem bir ekibi var. teknik ekipten özgür bey tam bir uzman. fiyat olarak son derece makul ürünler satıyorlar.

sorunlu ürünümü çok hızlı değiştirip yenisini taa erzurum'a bir günde gönderdiler. o kadar mutlu oldum ki; bir an buraya yazma ihtiyacını hissettim.

yine hepsine sonsuz teşekkürler. http://www.integrabil.com/
  • hepsiburada, gittigidiyor ve n11 üzerinden teknoloji ürünleri satan şirket. kendileri hakkında çeşitli yorumlar okuyunca ürünü almadan telefon açtım. sorularımı sordum ve kibar biçimde cevaplandırdılar. hatta ofislerine gidip ürünü elden teslim aldım.

malum sitede doa - refurbished ürün sattıkları söylenmiş. bizzat sordum, stok kodunu girdiler ve benim istediğim ürünün sıfır ürün olduğu söylendi. hepsiburada'da zaten doa veya refurbished ürün satmıyorlarmış. gittigidiyor ve n11'de ise satarken başlık ve ürün açıklamasına kocaman harflerle doa ürünüdür diye yazmamıza rağmen kullanıcı bunu okumuyor. sonra bize şikayette bulunuyor dediler. ayrıca doa ürün olsa bile bunun 2 yıl distribütör garantisi olduğunu ve ürünlerinin her zaman arkasında durduklarını da belirttiler.

bir üstteki entry'de olduğu gibi kesinlikle tavsiye edilir bir şirket. yerleri brandium'da.