• 1 haftadır her türlü çakallığı yapmaya çalışıp ürün iadesini geri almayan firmadır kendisini yarından itibaren mahkemeye de vereceğimdir aynı zamanda "şikayet" sitesini de konusunu açmışımdır.

uzak durun.

edit:

1-ürünü 1 gün gecikmeli kargoya verdiler mesai saatlerinde alıp sonrasında da telefon açıp söylememe rağmen halbüsem websitelerinde aynı gün kargo yazıyor!
    2-kargoya verildikten sonra kargo takip numarası gelmedi.
    3-ürünü teslim aldım kendim gidip şubeye sorarak tamamen kendi çabam ile yoksa ürün geldi mi gelmedi mi bilmiyordum.ürünün plastiğinde açarken herhangi bir zarar verecek hiç bir şey yoktu bana kalırsa ürün önceden açılmıştı yani ben plastik kutumsu şeyini açıp kapattığımda her hangi bir bu ürün sıfır bir üründür hissiyatı oluşmadı.
    4-ürün çalışmadı teslim aldığım günün devamında telefon açıp geri yolladım fakat ürün kargo tarafından satan firma tarafından alındığı halde "almadık" denip 1 hafta oyaladılar.
    5-ürünü "almadık" dedikten sonra "denemedik daha" denip 1 hafta daha oyaladılar.
    6-devamında 2 kez "bu hafta içi hesabınıza para yatacak" dendiği halde yatırılmadı.

kısacası pişman olmak istemeyenler bu firmadan uzak dursun bu arada araştırdığımda bir çok farklı isim ve farklı platformlarda satışları var ve malum şikayet sitesi buralar ile ilgili olumsuz şikayetler ile dolu.
  • arkadaşlar kaç hafta oldu ücret iademi yapmıyor bu firma malum şikayet sitesinde bana benzer baya bir güncel şikayet dolu sanırım 2. bir tosuncuk vakası oluyor bu firma.

keza artık açtığım telefonlar direk meşgule düşüyor.
  • hepsiburada, gittigidiyor ve n11 üzerinden teknoloji ürünleri satan şirket. kendileri hakkında çeşitli yorumlar okuyunca ürünü almadan telefon açtım. sorularımı sordum ve kibar biçimde cevaplandırdılar. hatta ofislerine gidip ürünü elden teslim aldım.

malum sitede doa - refurbished ürün sattıkları söylenmiş. bizzat sordum, stok kodunu girdiler ve benim istediğim ürünün sıfır ürün olduğu söylendi. hepsiburada'da zaten doa veya refurbished ürün satmıyorlarmış. gittigidiyor ve n11'de ise satarken başlık ve ürün açıklamasına kocaman harflerle doa ürünüdür diye yazmamıza rağmen kullanıcı bunu okumuyor. sonra bize şikayette bulunuyor dediler. ayrıca doa ürün olsa bile bunun 2 yıl distribütör garantisi olduğunu ve ürünlerinin her zaman arkasında durduklarını da belirttiler.

bir üstteki entry'de olduğu gibi kesinlikle tavsiye edilir bir şirket. yerleri brandium'da.
  • gittigidiyor ve sahibinden üzerinden bilgisayar satışı yapan firma. bir ton bilişim işiyle de uğraşıyor sanırım.

en ufak sıkıntınızla ilgilenen muhteşem bir ekibi var. teknik ekipten özgür bey tam bir uzman. fiyat olarak son derece makul ürünler satıyorlar.

sorunlu ürünümü çok hızlı değiştirip yenisini taa erzurum'a bir günde gönderdiler. o kadar mutlu oldum ki; bir an buraya yazma ihtiyacını hissettim.

yine hepsine sonsuz teşekkürler. http://www.integrabil.com/
hesabın var mı? giriş yap