şükela:  tümü | bugün
  • berbat bir kargo şirketi...

dün karşı taraf ( satıcı ) bu firmaya verdi aldığım ürünü...

aynı şehirdeyiz...( istanbul )

şehir içi gönderiler, normalde 24 saat'te teslim edilir biliyorsunuz...

bugün bu vatandaşlarda tık yok...

az önce aradım, 3 iş günü içinde geleceği söyleniyor...

şaka gibiler...

o değilde dün istanbul'dan antalya'ya gönderdiğim başka bir ürünü, alıcı paketini açtı, sabahtan beri kullanıyor...

mesafeyi düşünün...

inter global ise şehir içi gönderiyi 3 günde ( yuh ) teslim edebileceğini söylüyor...

bu kafayla çok kaybederler...
  • bununla çalışıyorsunuz zaten de, bununla çalışan şirketlerden de uzak durun net söylüyorum bununla çalışan şirket de bu şirket kadar ezik, bitik ve kötüdür.
  • yazılanların aksine, ön sipariş ile satın aldığım iphone'u ışık hızında tarafıma teslim eden firma. hatta planlanandan erken teslim ettikleri için teslimatı gerçekleştiren kargo görevlisi 2 saat beni bekleyip ürünü tarafıma teslim etmek için elinden geleni yapmıştır. sanırım eşref saatlerine denk geldim kendilerinin.
  • o kadar dandik firma ki aradığınızda ne operatör ne de müşteri hizmetleri cevap veriyor. telefonda bekliyorsunuz mal mal. siz gidin turkcell'den binlerce liralık telefon alın, beyefendiler ne olduğu belirsiz firmaya teslim etsinler aldığınız ürünü. bir de mesaj atmışlar gönderiniz dağıtıma çıktı diye, ayrıntılı bilgiyi de arayınca alacakmışız. aldık evet bir şeyler.
  • cumartesi saat 14:00'de müşteri hizmetleri tatile çıkmış firmadır kendisi... turkcell'in sitesinde zaten kargo takibiyle ilgili bilgi yok, ekşi sayesinde firmayı öğrendik ama öğrenmesekte olurmuş... web sitesinde ne bilgi var nede telefonlara bakan var.
  • trabzonspor kulübünün yeni anlaşma yaptığı firma.

ufak bir sorun yaşadım ama trabzon şubesinin ilgi ve alakası muhteşemdi. trabzon'dan istanbul'u şahane organize ettiler. sürekli cep telefonuma bilgi verildi.
  • ilginç bir kurye şirketi. 3 gün önce verilen kurye için bugün arayıp 7 gün içinde teslim edeceğiz dediler. adres verin ben gelip alayım,siz yorulmayın.
  • fiziksel olarak test edemedim ama sistemsel olarak çok rahat takılıyorlar. kargo durumu: kargoya verildi. hadi ya? onu mağaza da haber veriyor zaten. nereden yola çıkıyor, araca yüklendi mi hak getire.

düzenleme: yazdıktan hemen sonra dağıtıma çıktığına dair sms geldi :d
  • geçen gün ilk kez işimin düştüğü firma. ümraniye'den eyüp'e kargo getirdiler. yorumların aksine gelen beyefendi gördüğüm en kibar kargocuydu.