şükela:  tümü | bugün
 • yenilik adı altında sadece logo değiştiren en berbat browser.
 • çalıştırılabilir dosya olarak iexplore.exe adına sahiptir.

  bilgisayarında bu tarayıcıyı kullanmadığı (ve hatta ortalıkta görünmesinden sinir olduğu) için her türlü kısayolunu kaldırmış olanlar olabilir. fakat bir nedenle arada bir kullanılması gerektiğinde* hızlı bir şekilde ulaşmak için başlat -> çalıştır'a "iexplore" yazmak yeterlidir
 • "artık yeni sekme açtığımda en çok ziyaret ettiğim siteleri gösteren google new tab gelmiyor." diyorsanız cevabı şurada:

  http://www.google.com/…nswer.py?hl=en&answer=115561

  "the google new tab feature has been retired." (sadece ie için)
 • uzun zamandır chrome kullandıktan sonra, saçma sapan bir sopcast benzeri programın "ben chrome'u desteklemiyorum abey" feryadından sonra, microsoft'un windows'unu kullandığımız için bonus olarak yüklü olan internet explorer'dan açayım dedim;

  bildiğin sessiz sedasız çalışan bilgisayardan takır tukur sesler gelmeye başladı... bilgisayar da ben de "anam n'oluyoruz lan" dedik. unutmuşum sistemi nasıl kastığını...
 • microsoft'un üvey evlat muamelesi yaptığı browser.*
 • w3c standartlarını sallamayan, kendi bildiğini okuyan, web işleriyle uğraşanların en kötü kabusu. her browserda çalışır bu bokumda çalışmaz, allahtan css hacking var da az biraz ayar çekilebiliyor.
 • sadece her windows kuruşumda mozilla firefox indirmek için 1 kereye mahsus kullandığım tarayıcıydı. yalnız beni şaşırtan oldukça ilginç bir özelliği ile kendisine tekrar bağladı.

  texas hold 'em oynarken hala sebebini bulamadığım flash player kaynaklı bir sorun yüzünden turnuvanın ortasında çöken firefox, google chrome ve opera'nın beni cinnet sınırlarına yaklaştırdığı bir anda kendisine şans tanıdım.

  maşallahı var, daha bir kere bile çökmedi, hem de internet explorer 6, güncelleme bile yapmadım, o da çökmeye başlayacak diye yapmaya niyetim de yok.
 • allahın cezası, sinir bozucu browser. bu css3'e kıçını döner, apple flash'a kıçını döner.. sıçtığımın dünyasında ağız tadıyla bi kod yazdırmıyolar be!
 • istanbul'da geçirdiğim bir haftalık tatil boyunca evdeki bilgisayarda yalnızca ie 8 vardı. dedim "lan, şimdi ne gerek var yeni bir tarayıcı kurmaya, iki gün idare ederim ne de olsa." ama yok anam, yok! mümkün değilmiş ie, çekilir dert değilmiş yeminlen. kendi bilgisayarımda sadece okulumun* internet sitesine girmek için kullandığım bu tarayıcıya daha fazla dayanamadım ve birkaç saatlik sörf için indirip kurdum firefox'umu. canım benim.